Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha ilyen személyiségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha ilyen személyiségem van?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban baj lehetne az, hogy hangos vagyok, mindenről megvan a saját véleményem - és ezt nem félek kimondani- néha főnökösködő vagyok, szeretek emberek irányítani viszont az érzelmeimet, szeretetemet nem mindíg tudom a megfelelő módon kinyilvánítani? Kicsit talán bunkóbb, komolyabb vagyok..

L



2018. aug. 12. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább legyél komoly, mint páwa ezt jegyezd meg.. Nekem szerintem bejönnél.. :)
2018. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem rosszból de ez elég ciki...Főnökösködő vagy,szeretsz az embereknek parancsolni mivel te néha azt gondolod magadról hogy te jobb vagy azoknál.. (lenézed a többieket) Viszont az érzelmeidet nem mered kimutatni...Vagyis félsz kimutatni hogy mit érzel az adott személy iránt.A bunkó lányokat pedig a fiúk többsége nem szereti..Szóval ha egy normális kapcsolatod nem lesz a későbbiekben akkor ne csodálkozz magadon.
2018. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sunyi vakond ***** válasza:

én nem tűrném el, mert nekem is van véleményem amit én is szeretek kimondani és abból veszekedés van. kicsit így nehezedre esik majd ismerkedni. sárkány :D

amúgy van aki azt szereti ha irányítják, szóval nem is reménytelen, de gondolj arra hogy a másik, ha téved is és Te jobban tudod, ne lekezelő legyél vele. a főnökös dolgot mondjuk kéne moderálni, mert akivel együtt vagy nem beosztott hanem társ

2018. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem egyes tulajdonságaid nagyon bejönnek :D másokat nem tudom, hogy menyibe ütközne az én személyiségemmel

21/f

2018. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Ha szeretlek elfogadlak olyannak amilyen vagy!
2018. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Urolsó,csak nehogy papucs legyél mert annál nagyobb szégyen nincs mikor a egy férfiból egy csicska nő lesz Persze ha nem hagyod magad az jó,de abból nehogy aztán konfliktusok,plveszekedések legyenek..
2018. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én inkább járnék olyannal, aki ki tudja fejezni az érzelmeit, mint egy olyannal, aki ehelyett csak dirigál.
2018. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Keress valami mazoista srácot. Így akár ütheted is ha valamit rosszul csinál 😂

A viccet félretéve sok tag van aki szereti ha egy lány határozott és nem egy véleménnyel nem rendelkező birka a sorban aki arra megy amerre a többiek.. főleg ha a szépséged is megvan hozzá a fiúk tényleg meg fognak tenni mindent amit csak kívánsz 😁 talán majd egyszer kétszer felcseszed a párod idegeit de ha szeret nem lesz probléma 😉

17/f

2018. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Adél?XD
2018. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem kell félni a kimondástól.

Az "bunkóbb" tud lenni, aki hallgat. Mert gyáva.

2018. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!