Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nagyon megtetszett egy ideje, most kezdtunk el beszelgetni rendesen meg minden, egy tarsasagba jarni stb.

Elmondta hogy baratnoje van, de sajnos nem szereti, nem erzett iranta szerelmet. Orultem neki hogy ilyen oszinte volt viszont nem tudom mit csinaljak. Annyira erezheto hogy elindult valami koztunk, de en semmit nem akarok tonkretenni. Legyszives csak NORMALIS valaszokat!

Mit tegyek?!



2018. aug. 12. 12:55
 1/4 sunyi vakond ***** válasza:
100%
ha nem szereti mit tehetsz tönkre? amúgy meg egy p*cs a srác már rég meg kellett volna mondania a dolgot a másik lánynak, mármint hogy nem szereti. ha majd Téged sem fog szeretni Neked sem fogja elmondani mert vagy fosik hogy egyedül marad vagy csak jó hogy van kit ágyba vigyen
2018. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha majd fog téged akarni (ha szakit a baratnőjével) akkor majd keresni fog,viszont azis lehet,hogy addigra teneked már nemnfog tetszeni.
2018. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2018. aug. 12. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsátok továbbra is a kapcsolatot, ismerkedjetek stb ennél több nem kell és így nem is ronthatsz el semmit. ha a srác meglépi a szakítást utána szabad a pálya ;)
2018. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!