Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátommal jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint egy éve vagyunk együtt. Az egész összejövetelünk nagyon különleges volt, eleinte sokat sétálgattunk és-beszélgettünk. Akkor magam is meglepődtem hogy ennyire jó vele ennyire kedves és megertő hogy elvarázsolt egyszerűen és beleszerettem. Azután kb egy fél évvel azután hogy összejöttünk már egyre kevesebbet kezdtünk el -beszélgetni. Egyetemista lett és a mindene lett a tanulás. Én is iskolát váltottam bár én a szerelem miatt nem akartam már annyira tanulni mint azelőtt. Mindig csak korulotte jártak a gondolataim és mindig csak vele akartam lenni hozza akartam bujni. Csak ő nem olyan erzelmes ember sőt ha pl társaságban akarom őt ölelgetni akkor az általában zavarja is egy idő után. Nagyon hiányzik hogy olyan legyen mint régen... De mostanában már csak problémáink vannak. Esetleg valakinek van hasonló? Mit ajánlotok ilyen helyezetben, mit tegyek?


17/L



2018. aug. 12. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már megbeszélni vele?
2018. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is egyszer, de sajnos nem valami eredményes, mert egymást gerjesztjük csak a problémákkal. Mint írtam nem érzelmes típus, nagyon nehezen tudja kezelni az érzelmeket, viszont én az az vagyok, és így
2018. aug. 12. 13:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Általában konfliktus keletkezik.
2018. aug. 12. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vaj olyan érzésem hogy te jobban szereted őt mint ő téged?
2018. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez szuper, de a szerelemből nem fogtok megélni. A hozzábújás nem tesz kenyeret az asztalra. Söt, társaságban sem kell mindig ölelgetni, mert elég illetlenség...
2018. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is sajnos ez az érzésem, de ő azt mondja, hogy szeret... Persze fontos tanulni igen, de most nem igazan arról van szó.
2018. aug. 13. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz fenntartani a tanulás és a kapcsolat között az egyensúlyt. Ő a tanulást előrébb helyezte. És ha nem is érzelmes típus akkor ez dupla bukta.. szerintem neki kellene változtatni nem neked. Ha ragaszkodsz hozzá próbáld meg elviselni legalább az egyetem végéig. De van rá esély hogy utána megint jó lesz. Ellenkező esetben keress valakit aki jobban megfelel az elvárásaidnak (mert amúgy nem kívánsz lehetetlent)
2018. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon szeretem, és tudom, hogy mással úgysem tudnék boldog lenni. Mert én viszont rettentő érzelmes típus vagyok, és vele akarok lenni örökké. És ezt ő is mondja, hogy velem akar lenni, csak nekem ennél több időre van szükségem vele. Meg jó lenne hogyha megfelelő módon meg tudna engem vigasztalni, mert az is fontos lenne nekem. Szóval nekem ő kell csak bizonyos dolgokban jó lenne ha változtatni tudna értem, de igaz, hogy ilyet sem várhatok el tőle, mert akkor az megterhelő lenne neki.
2018. aug. 14. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!