Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hogyan sült el az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan sült el az első csók? Mert hamarosan elfogom "veszíteni" az első csókomat és rohadtul parázok xd Nagyon fosok esküszöm

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 21:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem kell parazni, ez csak ugy magatol jon. nem attol lesz jo valami hogy hogyan csinalod, nyilvan az is szamit, de leginkabb az, hogy kivel. nem lesz barkivel jo. ahhoz passzolni kell.
2018. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gaz volt
2018. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez menyugtat
2018. aug. 13. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt! Szerintem jönni fog magától, hogy hogyan kell, úgyhogy emiatt ne parázz sokat :) persze lehet, hogy kicsit bénázni fogtok az elején, de tudod "gyakorlat teszi a mestert" ;) max mosolyogtak egyet és újrakezditek
2018. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felejthetetlen volt, mai napig szent helykent tekintek arra a helyre, ahol mrgtortent. Kicsit elbenaztuk, volt egy koccanas, de annyira szep vilt minden, hogy ez se tudta elrontani😉
2018. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Röviden, felül nyálas alul pedig nedves.

Remegni fognak a lábak, és csodálatos dolog lesz.

Mi az első csók után állandóan csak csókolóztunk egész éjjeleken át.

Egyébként én parkban, randi volt és közben elcsattant az első csók.)

2018. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából, minden első csók más. Sok "első csókom" volt, mert mindig ha egy új fiúval történik akkor teljesen más. Nem csókolod ugyanúgy, mint az előzőeket. Más az egymásra hangolódás folyamata.
2018. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát nekem az első csókom nagyon jó volt , 16 éves voltam és egy random külföldivel csókolóztam, nem paráztam mert igazából időm sem volt rá olyan gyorsan lekapott, de nagyon jól csókolt élmény volt. Ne parázz amúgy, hoyha a srác tudja hogy kell akkor minden okés, te csak kövesd :D
2018. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Arkhowar válasza:
64%

Áh igen, az első csók... Nincs is annál felemelőbb magasztosabb érzés. A világ, mint múló szeszély tűnik el. Tétova sóhaja a léleknek, édes ajkának tüzében forrva elég. Ajka helye ajkamon fantom nyomot hagy, meg nem szűnő éhséget, édes álmot ad.



De visszagondolva elég bénán csináltuk.

2018. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jo volt igazi költő veszett el benned xd
2018. aug. 16. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!