Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jelenthetnek valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelenthetnek valamit? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe, és van egy lány az osztályban, aki tetszik. Volt egy osztálytalálkozó, utána rám írt, és beszélgettünk az irodalomról (én írok, ő versel). Elküldtem neki, néhány írásokat, tetszettek neki. Találkoztunk. Vagy 4 órát beszélgettünk, beterveztünk egy csomó közös programot. Kb. alig nézett a szemembe. Öleléssel búcsúztunk. Utána még sokat beszélgettünk. Utólag elkezdte beszívecskézni Face-n a képeimet. A Messenger-becenevemben is szív van. Most a héten is programunk lesz. Ezek alapján tetszhetek neki?

2018. aug. 13. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ra kell menned mielőbb, mielőtt még kiszeret belőled és Friendzone lesz a végén.

Azt mondom, hogy csókold meg a következő találkozón. Különben nagy az esély ra, hogy semmi sem lesz belőle a végén.

2018. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, akkor kovetkezo talalkozasnal mondd azt, hogy tobbet akarsz baratsagnal, es nezd meg hogyan reagal..
2018. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyessel érték egyet.
2018. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!