Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérné ha bevalla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné ha bevallanám, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy táborban voltam és az elején kiderült, hogy tetszem neki, hiszen ő maga mondta.Aztán nekem is megtetszett.Elhívott a táborban sétálni aztán abból semmi sem lett.

Végül volt egy lány akivel én jóban voltam és ő tudta is hogy tetszem a fiúnak és hogy elhívott sétálni, aztán valahogy ez a lány meg a fiú összehabarodtak és a tábor végére járni kezdtek.Aztán most csak beszélgetnek és majd találkoznak, viszont nem tudják hogy mi van most közöttük, de a fiú többet szeretne a lánytól.

Viszont a lány rányomúlt előttem a fiúra és ez engem azóta is bánt, mert nekem azóta is tetszik a fiú, de nem mertem elmondani, mert csak leégetném magamat.

Szerintetek egyáltalán jó ötlet lenne elmondanom a fiúnak hogy tetszik?

Az a helyzet, hogy próbáltam elfoglalni magam, más fiút keresni, de ha rá gondolok mindig érzem, hogy tetszik nekem.

Pedig nem is szoktunk beszélgetni amúgy.

Nem tudom, szerintetek megérne egy próbát hátha megismerkedne velem és adna egy esélyt?

16/L és 17/F


2018. aug. 13. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiúk szeretik,ha a lányok kedvesek velük,vagy flörtölnek. Hosszú még az abc. Csabitsd el. Adj magadra,és csak ereztesd vele,hogy szereted...egy férfi lanytol nem igazan utasit el ölelést olyan gyakran..egy lány egy fiutol?nem is tudom mikor oleltek meg utoljára..
2018. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogyan csábítsam el?

Nem vagyok ilyen típusú...

És amúgy meg nem tudunk találkozni, max a suliban, mert évfolyam társ.

2018. aug. 13. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!