Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsek el valakit aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit aki mar eleg hosszu ideje tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srac a suliban akivel tavaly ev elejen ismerkedtem meg. Neki is tetszettem meg minden de vegul nem lett belole semmi egy ket ember miatt aki beleszolt. De szerintem meg mindig van ra esely hogy en is tetszem neki mert ha meglat mosolyog mar szinte messzirol koszon. Sokan mondjak hogy mennyire utaljak ot mert hogy milyen bunko de velem valahogy megis kedves es aranyos. Szerintetek mit tegyek?
2018. aug. 14. 23:22
 1/2 anonim válasza:
Ha van esély, akkor ne felejtsd el. Szarjátok azokat az embereket, akik beleszólnak a kapcsolatotokba
2018. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van ahogy előttem írta. Találkozzatok, beszélgessetek.
2018. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!