Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, képtelen vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, képtelen vagyok elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Van egy fiú akibe még négy (!!!) évvel ezelőtt annyira beleestem hogy azóta is görcsbe rándul a gyomrom ha meglátom. Kicsit kezdem magam idiótának érezni emiatt.. négy éve még ez az egész úgy indult hogy én is tetszettem neki, elég gyakran rámköszönt ha összefutottunk a folyosón, na és persze állandóan bámult. Oké nem tagadom én is elég sokat néztem őt, dehát mit tegyek, képtelen voltam levenni róla a szememet. Ez egy jó másfél éven keresztül ment. De sajnos néhány közös ismerősünk akik rájöhettek hogy tetszünk egymásnak, bekavartak. Így végül semmi nem lett. A mai napig elszomorodom, mindennap az jár a fejemben hogy milyen jó lenne ha együtt lennénk.. sok fiú azóta utamba akadt, de sajna mindegyikben őt kerestem. Képtelen vagyok elengedni. Ráadásul nekem ez lesz az utolsó évem a suliban, neki még lesz egy utána. Mi lesz ha egyetemen is a múltba zuhanok vissza?? Nem is merel rágondolni.

Köszönöm annak aki végigolvasta, sokat jelent:) azoknak a válaszát várnám leginkább akik már keresztül mentek/mennek ilyesmin. Mit lehet ez ellen tenni hogy ne mindig ő legyen a fejemben?



2018. aug. 15. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgettel mar vele?
2018. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan típus vagy, mint én, akkor ez a távolsággal és az idő múlásával is megmarad...


Jobb, ha mielőbb lerendezed.... Szerintem tisztázd vele...

Max, ha nem érdekled, úgyse leszel már a szeme előtt jövőre, és talán túllépsz rajta úgy könnyebben.

Ha meg.... akkor még happy end is lehet...

2018. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is ezen mentem keresztül...2,5 éve összejöttem egy sráccal, egy évig tartott a kapcsolat. Most, másfél év elteltével is vannak érzelmeim iránta, és úgy érzem, hogy még mindig ő az igazi (úgy, hogy közben párkapcsolatban élek). Elmondtam a páromnak is, és a srácnak is a lelki vívódásaimat. A srác teljes mértékben visszautasított, azt mondván, hogy ő már túllépett rajtam. Ez volt az a pont, amikor rájöttem, hogy nem kellek neki, és itt az ideje elfelejteni. Ez a beszélgetés egy hónapja volt, azóta sokkal kevesebbet gondolok rá, a párommal pedig sikerült megbeszélni a dolgokat.
2018. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3-as vagyok.

Szóval arra akartam kilyukadni, hogy szerintem beszélned kellene vele. Sokkal jobb lesz a lelkednek is, hogy végre "kimondod magadból", másrészt meg megfogod tudni, hogy érdemes-e miatta szenvedni. Lehet, hogy tetszel még neki, de mivel voltak kapcsolataid, úgy érezheti, hogy teljesen megfeledkeztél róla.

De az is lehet, hogy visszautasít, és ez segít majd a túllépésen.

2018. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Teljesen átérzem a helyzetedet. Mintha csak a nevemben írtál volna, látom, te is hozzám hasonlóan plátói szerelemben szenvedsz. Nekem is pontosan 4 éve tetszik egy fiú, és bár már másik suliba jár, és tudom, hogy szinte semmi esély, hogy találkozzunk, mégis képtelen vagyok őt kiverni a fejemből. Én azt tettem, hogy rákerestem Facebookon, bejelöltem ismerősnek, és a képeit általában lájkolom. Mindig fontolgatom, hogy írok majd neki, de ha rákerül a sor, inamba száll minden bátorságom. Sokszor látom, hogy már kialakult baráti köre van egy másik városban, biztosan tetszik is neki valaki, ezért úgy érzem, én már nem lennék létfontosságú számára így 4 év után a semmiből.

Neked is azt ajánlom, hogy vedd fel vele a kapcsolatot valahol. Lehet ez Facebook, Instagram vagy akármi ilyen oldal, manapság erre nagyon sokféle lehetőség van. Nem ismerlek, nem tudom, mennyire vagy bátor, de ha kevéybé vagy gátlásos, akkor szerintem írj rá, és érdeklődj felőle. :)

2018. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajszál pontosan ugyanez történt velem. A távolság ellenére én sem bírom elfelejteni már vagy egy éve.

Próbálok, ismerkedni, elvonni a figyelmem az egészről, mást sajnos nem lehet tenni.:(

2018. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!