Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mire volt jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexaandra kérdése:

Ez mire volt jó?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy barátom akivel már november óta nem vagyok együtt. Ő volt nekem az első nagy szerelem. Mióta szakítottunk nem is beszéltünk, de szakítás után sokat tett nekem keresztbe, miközben ő csalt meg.Na de ez nem is lényeg. Egyik hétvégén barátnőmnél voltam bulizni, ezen a településen lakik a volt barátom is. Oda jött hozzám elhivott beszélgetni, és olyanokat mondott amit nehezen hittem el. Pl mikor más lánnyal lefeküdt az én nevemen hívta őket, hogy mióta nem vagyok vele mennyire jól nezek ki, és hogy mennyire megbánt mindent. Nem igazán akartam elhinni, aztán egy csók is megtörtént amit nagyon bánok... Másnap már nem keresett, de mint ismerős újra bejelölt. Ezt vajon miért csinálhatta?!
2018. aug. 16. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kéne neki egy játszótárs estére és gondolta téged könnyen megkaphat.
2018. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra volt jó, amit az 1-es írt. Akarta tudni, hányadán áll nálad, jó lennél-e neki rezervaként "pótalkatrésznek".
2018. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen én is egyet értek az előttem szólókkal

Én a helyedben megpróbálnám a lehető legmesszebbről elkerülni és nem is igazolnám vissza

Nem éri meg

Az ilyenekkel csak a gond van mindig

2018. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!