Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez így gáz? És ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így gáz? És ha nem akkor szabad lenne?

Figyelt kérdés

szóval van egy lány aki 19 éves én meg 16 vagyok, természetesen fiú vagyok

és én a lánynak tetszek akar engem meg "kíván" is úgy.

és nem tudom, nem lenne gáz hogy 3 év a különbség köztünk?

illetve őt ezért nem csukják le?

a normális válaszokat előre is köszönöm



2018. aug. 17. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán, a szeretet kölcsönös.. A lányok/nők hamar érnek meg mint a férfiak/fiúk ezt gondolom te is tudod, és ne az legyen előtettek majd ha összejöttök hogy mit is gondol a mai társadalom :))
2018. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha jól elvagytok együtt, tudtok miről beszélgetni stb, akkor ebben az esetben a három év nem sok. Nem fogják lecsukni, nyugi. :D Mivel 14 elmúltál, azzal létesítesz szexuális kapcsolatot, akivel akarsz (ha az illető is elmúlt 14).
2018. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!