Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nyomulásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nyomulásnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit látásból ismerek, és egyszer pár sort beszéltünk.


Mondták a barátnőim, hogy írjak rá, úgy sem ismer...tehát ha beégnék akkor nem látna mindennap, meg ilyenek, komolyab baj ebből nem lehet.


Aztán ráírtam, és megkérdeztem, hogy emlékszik e rám arról a napról, amikor mêg beszéltünk...azt mondta nem, tehát nagyon nincs meg neki, hogy ki vagyok, hogy nézek ki stb...


Aztán valahogy belemerültünk egy két témába, de nem volt annyira bőbeszédű, viszont mindig visszakérdezett, egyszer volt, hogy magától kérdezett... Ez tegnap volt, és mivel bealudtam, ezêrt reggel válaszoltam neki, de ma mindig ilyen fél óránként válaszol, pedig fent van, közbe lelép...és megkértem,hogy meséljen magáról...ez nyomulás? Főleg úgy, hogy nem ismerem...


Hogy êrjem el, hogy ne tűnjek nyomulósnak?

Tudom, kicsit ráparázok...😐


2018. aug. 17. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Te bemutatkoztál neki először is, honnan ismered stb, ilyenekre gondolok stb. Az hogy meséljen magáról pár mondatot az egyáltalán nem nyomulást, sőt messze van tőle (nagyon is).. Esetleg azt a témát amit elkezdtetek nem szeretnéd további vinni vele, utána megnyíilik új téma stb...
2018. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!