Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem akarok kapcsolatot. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Csak nézem, ahogy a barátnőimre mindig rátalál a szerelem, és olyan boldog párkapcsolatban élnek. Én pedig még csak nem is nyafighatok, hogy belém sose szerelmes senki, mert ez nem igaz. Szerelmes leszek, és mikor egy Isteni csoda folytán a fiú is szerelmes lesz belém, egyszerűen megfutamodok, mert nemtudom... Emiatt egyetlen párom sem volt még. Úgy gondolom, én készen állnék egy párkapcsolatra, mert értelmes lány vagyok, szóval nemtudom miért van ez, de emiatt sajnos akaratomon kívül okoztam fájdalmat fiúknak és magamnak is... Tudtok tanácsot adni?

2018. aug. 18. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz elfutni, amikor már te is így akarod. Egyszerűen még nem volt olyan fiú, aki annyira érdekelt volna, hogy ottmaradj.

Erősítgesd az önbizalmadat és minden rendben lesz!

2018. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy akkor szerelmes voltal/vagy

Ha szereted akkor bizzos hogy vele akarsz lenni

De mivel szerintem ez fellangolas biztosan meg tudtal futamodni


Es egyet ertek az elozo komizoval

Erositsd az onbizalmad :D

Nagyon jol jonne neked :)

2018. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ugyanez

18/L

2018. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se akarok kapcsolatot, de más szempontból. Én azért, mert annyiszor átvertek meg kihasználtak, hogy én nem vagyok képes olyan bizalmat és ragaszkodást adni,. ami egy párkapcsolatba szükséges, én ezért már csak az alkalmi kapcsolatok híve vagyok.


De az is ismerős, ami a te helyzeted, mindig arra várok, hogy valami legyen, amikor meg rámmászik a csaj, nem is érdekel annyira. Bár talán ez is azért, mert csak félek, hogy megint átver és ezért biztos ami biztos, inkább nem akarok senkit megszeretni...


18/f

2018. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!