Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik ezek az ellentétek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az ellentétek? Barátság vagy szerelem? (Hosszú! )

Figyelt kérdés

Még 3 évvel ezelőtt nagyon csúnyán összevesztem a legjobb fiú barátommal, aki azelőtt mindig a padtársam volt, minden szünetben jött hozzám beszélgetni, érdeklődött irántam.Egyik karacsonyra verset is írt nekem. Sajnos a hátam mögött csinált velem szemben valamit, amit tőlem is egyenesen megkérdezhetett volna, nem kellett volna kutakodni utánam, aztán meg kiröhögnie. Persze ő azt hiszi, hogy én a semmin hisztizek. Ezután valahogy már nem kerestük egymást, köszönésre se méltatott, egyik barátnőmnek azt mondta, hogy majd maximum akkor köszön nekem, ha én köszönök neki előre. Közben meg mikor elmentem előtte úgy bámult, hogy utánam fordult. Mikor beszélgettem egyik osztálytársával, akkor mondta a lány, hogy miután elmentem a srác rombolt oda hozzá, hogy na mit mondott xy(az én nevem). Az egyik tanáromat is rendszeresen kérdezi az elért eredményeimről. Olyan eset is volt, hogy egymással szemben sétáltunk, én néztem rá, ő meg úgy tett, mint aki észre se vesz, miközben gúnyosan vigyorgott. A szalagavatónkon is a fehér ruhámban jó alaposan megbámult. Mióta összevesztünk, többször hallottam-hogy olyanokat mond, hogy én egy élettelen vagyok, aki nem tud megbocsátani, és hogy biztosan gyűlölöm őt.

Miért bámul meg kérdezősködik utánam,egyáltalán miért mutat még érdeklődést felém, ha közben ilyen bunkó velem?


18/L


2018. aug. 18. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem bocsátasz meg neki? Látszik, hogy mind a ketten keresitek a másik társaságát, érdekel titeket, hogy mit tesz a másik. Nem muszáj mindent túlbonyolítani. Azt tudom elképzelni, hogy azért bunkó veled, mert nem tudja hogy viselkedjen veled, mikor "haragban vagytok". Lehet, hogy tükörképet mutat, hogy te milyen hidegen viselkedsz vele, ő próbál szintén úgy viselkedni. (Azt nem mondtad, hogy viselkedsz TE vele)

Mit szeretnél vele? Szeretnél baráti, vagy akármilyen kapcsolatot vele? Akkor beszéljétek meg. Meg tudjátok beszélni, igaz? Egy őszinte elbeszélgetés hiányzik nektek. Mire jutottál, mit akarsz tőle? Mondd el neki is. Mármint az igazságot, ne a felszínes gondolatokat. Hajrá!

2018. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő egyszer már kezdeményezett. Most ezt várja tőled elég hevesen. Ha a tanulmányi eredményeid is érdeklik, akkor tényleg fontos lehetsz neki. Neked ő fontos? Túl fogja élni, akármilyen választ is adsz neki. De adj neki valamilyen választ, mert nagyon hevesen kíváncsi már rá. Még nem késő.
2018. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!