Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-lány barátság vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi1919 kérdése:

Fiú-lány barátság vagy csak én képzelek néha többet? (hosszú)

Figyelt kérdés
Az osztálytársammal gyakran megyünk eggyütt haza(vagyis hazakísér a kapuig de pár utcával arrébb lakik),mindig van közöd témánk, de volt egy időszak hogy nem beszéltünk. Még alsós voltam mikor először kísért haza. Akkor is én kértem mert bolt egy veszélyes kutya az utcában és azt mondtam neki hogy csak akkor adom "kölcsön" a lakatom ha haza kísér(nem volt lakata és össze akarta zárni a bicikliket). Ő erre azt mondta hogy oké de ezután mindig velem akart haza menni(vagyis legtöbbször) egy idő után már nem akartam mert mindenki azt mondta hogy 'jajj de cukik' de én nem éreztem így. Hamis dolgokat kezdtem mondani hogy miért nem tudunk együtt hazamenni. A sokadik alkalom után gondolom feladta. De mostanra kiderült hogy tök jó társaság és van közös témánk. Egyre többször megyünk eggyütt haza. Egyszer felbetettem hogy menjünk el egy helyre de amikor odamentünk kiderült hogy a program elmaradt. Ezután még nem mentünk haza hanem meghívott fagyizni.Na de ennyi elég a visszaemlékezésből. Az a problémám hogy a barátaink előtt szinte hozzám se szól. Mármint néha-néha de szinte ugyan annyit mint a többiek. Lehet hogy tagadom de lehet hogy nem csak sima barát. Egyszer megkérdezte hogy tetszik-e nekem valaki. Én - hosszas gondolkodás után- azt mondtam hogy nem. Azt mondta neki azt egyik osztálytársnőm tettszik. Akinek nemmellesleg félévente új barátja van. Néha megnézem a horoszkópokat de nem vagyok hozzájuk kötve csak néha beválik. Mit gondoljak? Egyébként van egy szomszédom aki egy osztályba jár velem és szerelmes belé. Egyszer hárman elmentünk fagyizni. Ő és én topjoyt cseréltünk mert kiderült hogy az övé finomabb erre az barátnőm szó nélkül felállt és elment. Mi meg néztünk utána olyan WTF?! fejjel

2018. aug. 22. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
10 évesek vagytok?
2018. aug. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha tetszik neked és te is neki vállaljátok fel. Hol itt a baj? Hány évesek vagytok?
2018. aug. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fele totál irreleváns infó a kérdéshez. Kiégés
2018. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!