Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszelgetes, ismerkedés első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszelgetes, ismerkedés első randin mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Pár napja mar beszelgetunk most pedig talalkozunk es jo lenne egy kis segitseg mivel nem igazan volt meg b.nőm :/ a lány egy kis faluban él ahol a tisza jelen van es ott talalkozunk de igazbol a faluban nem sok minden van ertek itt boltakra,cukrászdara... vagy elso randin nem feltétlenul kell el vinni cukraszdaba vagy ilyesmi? Setalgasunk a tiszapartjan? Es tovabb hogy csinaljam? Illetve eslo randin miket nem es miket szabad csinalni/kerdezni? Elso randin egy puszi mikor meg érkezem? Jo lenne a tenyleg normalis valaszokat kapnek azzal segitenétek.koszonom elore is

#Lány.szerlem.párkapcsolat.randi.
2018. aug. 22. 08:43
 1/3 anonim válasza:
Szia! Ha már beszéltetek akkor szerintem nyugodtan köszöntsd puszival. Kérdezd meg tőle hogy hogy van milyen napja volt stb. Szerintem jó ötletnek tűnik a sétálás ha még nem ismeritek egy.ást akkor egy séta közben többet megtudhattok egymásról de ha gondolod akkor keressetek egy kis kávézót vagy fagyizót (márha vannak ott ilyenek) és ott is tudtok beszélgetni,hívd meg. Legyél vele figyelmes és kedves ne feltétlenül nyomulj de azért mutasd meg hogy érdekled.
2018. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a köszönőpuszi teljesen ok. a séta is. :) séta közben megkérdezheted, hogy meg tudod e hívni őt valahol egy fagyira, vagy kávéra, vagy sütire, bármire. bár sajnos tapasztalataim szerint kis falvakban nem nagyon van más mint kocsma. vagy bolt. ott esetleg 1-1 jégkrémet vehettek (sokszor kocsmában is van).
2018. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem is feltétlenül muszáj meghívni valamire. üljetek le valahova, beszélgessetek. Én mindig az ilyen első randit preferáltam, nem akartam leinni vagy leenni magam, mert ilyen bárkivel előfordulhat (én meg mellé még extra béna voltam mindig) :D
2018. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!