Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? (többi lent9

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? (többi lent9

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársamnak ráírtam az unokatesójára(fiú) és az elején mondtam neki hogy meséljen magáról. Mondta hogy nem fog mindent leírni csak a lényeget amit úgy kezdett hogy szingli. Aztán mondtam neki hogy nincs bárátom és utána kérdezgetett hogy volt-e már és hasonlók. Még aznak mondta hogy majd Ő Én és az unokatesója találkozhatnánk valamikor. Mondtam neki hogy lovaglak amire azt írta hogy szerinte aranyosak a lovak, mondtam neki hogyha jóban leszünk akkor majd kiviszem a lovardába és mondta hogy örülne ha jóban lennénk. Ezt mind így az első beszélgetésünkkor. Kb Két napra rá mikor beszéltünk kérdezte hogy majd hol lenne jó találkozni?!

Viszont ma írtam neki látta is de nem válaszolt. Szerintetek mit érezhet, miért nem válaszol?

A válaszokat előre is köszönöm. 16/L 16/F



2018. aug. 23. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki.Valószínűleg valami dolga van,azért nem ír vissza..
2018. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen más dolga van...

És igen, tetszel neki!

2018. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha ez számít valamit akkor egyebkénk kb 5 napja beszélünk de tényleg az elejétől fogva nagyon kedves volt. És tegnap jöttek haza nyaralásból és tegnap este írt hogy a barátaivl volt, lehet ma is ez van.
2018. aug. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!