Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszeretni valakiből. Mitévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretni valakiből. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Ősszel találkoztam egy sráccal, aki nagyon bejött. (Tőle kaptam az első csókom is). Elment cserediákként külföldre és interneten tartottuk a kapcsolatot. Nagyon jókat beszéltünk napi több órát, és egy idő után rájöttem, hogy beleszerettem. Valószínűleg a csók is közre játszott, nem tudok mit csinálni. Pár hete, (miután hazajött) találkoztunk, de nagyon más volt. Nem találtuk a közös hangot mint emailben és valahogy olyan kínossá vált az egész. Ráadásul rámászott egy masik lányra. Azóta nem találkoztunk és alig beszéltünk, de én nagyon kivagyok :( nem tudom elfelejteni és kínoz az egész. Tudom baromság, hogy leírtam ezt a gyerekes vackot, de olyan jól esne ha valaki írna valamit. :(

2018. aug. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elterelni a gondolatod. Foglald el magad valamivel, beszélgess barátnő(i)ddel, hátha tud(nak) segíteni. Esetleg menj el biciklizni, sportolni, menj ki a szabadba, élvezd ki a nyár hátra lévő részét. (Remélem tudtam segíteni akár egy picit is, nem vagyok valami jó tanácsok osztogatásából, nézd el nekem^^)
2018. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a te hibád, hisz a fiú egy másik lányt leseget:/

Igen,menj el sportolni, szórakozni, strandolni, napozni, barátokkal találkozni, szüleiddel beszélni aztán elterelődnek majd csak a gondolataid máshová. Ne foglalkozz vele, mert egyáltalán nem érdemes.

Ha más lenne a helyzet, (ha a fiú tényleg szeretne) akkor nemm ezt mondanám.

2018. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szívtam a barátnőmmel nyugi, jött neki egy pasi lépett is :/
2018. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!