Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány a gimiben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a gimiben, hogyan mehetnék oda hozzá?

Figyelt kérdés

nem a visszautasítástól félek hanem hogy utána még 3 évig nézhetem őt ő meg mindenkinek el fogja mesélni, és akkor már mindenki azt fogja gondolni rólam hogy milyen rámenős vagyok

(bocsi kicsit rossz volt a megfogalmazás)



2018. aug. 24. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nah és ha elmeséli? Legalább te leszel a téma, a fiúknak mindig is az a probléma hogy nem figyelnek rájuk fel! :)


Téged tényleg érdekel ki mit gondol rólad? :D - Úgyse lehet az embereket megérteni nem hogy megfelelni..


Pajtás, sok szerencsét! :)

2018. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van két szép lábad és egy szép szád! Használd főnököm! :D
2018. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazán sose szerettem ha én vagyok a beszédtém
2018. aug. 24. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyalog
2018. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem fog három éven keresztül mindenki rólad beszélni, ez biztos. Abban nincs semmi rámenős, ha kezdeményezel egy lánynál, ez teljesen normális. Ha mindenkinek elhíreszteli a dolgot ez a bizonyos lány, akkor ez az ő értelmi szintjét minősíti, nem a tiedet. Hány évesek vagytok egyébként?
2018. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy te olyan fontos ember, hogy egész 3 évig te legyél a téma:) Meg szerintem lehrt, hogy nem te volnál az első aki próbálkozik; akár őnála, akár a világtörténelem során: ) Valahogy el kell kezdeni az ismerkedést, s a tudtára kell adnod, hogy vonzalmat keltett benned, és szeretnél megismerkedni vele, és szimpi is. Szal amúgy mások is próbálkoznak, ne aggódj. Amúgy szerintem pl hívd félre, és kérdezd meg, hogy talizna-e veled valamikor valahol, vagy suli után még lenne -e kedve esetleg veled beszélgetni -ezt nemtom,jó-e; - vagy pedig rajzolhatnál neki rózsát, odaadhatnád borítékban, meg írhatnál neki esetleg; hogy mi érdekel, meg milyen zenéket szeretsz, háziállatod van-e; mittomén. És még beleírhatnál nevet, meg elérhetőséget. Meg amúgy hogy az osztálytársai ne csenjék ki a táskájából, megkérhetnéd, hogy csak otthon bontsa ki. Meg amúgy nemtom, lehet először föl kéne venni vele a szemkontaktust, és elsőre még nem is feltétlenül kell odamenni hozzá, először lehet pl olyat, hogy csak szemébe nézel, aztán pedig rámosolyogsz. De amúgy ha bátrabb vagy, akkor talán lehet, hogy elsőre is odamehetsz, de ha mondjuk ő pont gondterhelt, akkor lehet, hogy azt fogja mondani, hogy ő most nem ér rá, és akkor elúszik egy lehetőség. Vagy pl nemtom, esetleg dicsérd meg milyen szép szeme van, vagy milyen csini a haja. Nemtom. :) De hátha jó valamelyik:) Egy másik meg, de ez már szerintem ha már látásból ismeritek egymást, talán nem annyira jön be, szóval ezt most neked nem ajánlanám, hogy úgy mész oda, hogy szia, és hogy nem te vagy-e a Petinek a húga a Matyinak a bulijából. És akkor ha azt mondja, hogy nem, akkor mondod még tovább, hogy akkor "honnan ismerhetlek, honnan vagy ilyen ismerős, hol láthattalak már...":) Lány verzióban meg amikor lány szeretne bemutatkozni egy fiúnak, akkor pedig lehet azt, hogy egy nagyon jó barátnő odamegy vele a fiúhoz, és akkor ketten mennek oda lányok tehát, és akkor ha a kiszemelt fiú épp bandában van, akkor a barátnő kérdezi, tehát nem akinek tetszik, hanem neki a barátnője , aki segít, megkérdezi a fiút, hogy tudna-e jönni picit félre; és akkor félremennek ,és akkor mondja a barátnő, hogy "Ő itt a barátnőm, Xy, nagyon kedves, aranyos, rendes lány (És nagyon szeretne téged megismerni--ez nemtom, kell-e)" És akkor otthagyja utána már a barátnőjét akinek tetszik a kiszemeltjével. :) Azért írtam le, hogy ha már ilyen kommentet írok, hátha lesz, akinek jól jön. Ott lányoknál meg aranyos, hogyha az egyik barátnő mutatja be a másikat a pasinak.:)
2018. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*De amúgy még az is jól jöhet; hogyha egy lány barátnő, egy olyan testvéres lány mutat be fiút egy másik lánynak, akit a fiú kiszemelt. De ott nem pasi-kíséret kell, hanem egy tényleg támogató csajhaver, aki bemutat. :)
2018. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy, mivel nem abba a városba valósi ahol van a suli és így haza buszozik minden nap és valamikor amikor tart az állomásra akkor odamenni. Ti mit gondoltok?
2018. aug. 26. 20:58
 9/10 anonim válasza:
Teljesen jó! Szedd össze a bátorságodat aztán még a végén megtalálod életed szerelmét, ha meg nem te legalább próbálkoztál :)
2018. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
5. Kommentelő! 16 éves vagyok és szerintem ő is vagy a 16.ban van
2018. aug. 27. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!