Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Lányok! Amikor szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Amikor szerelmesek vagytok egy fiúba, akkor milyen jelekkel próbáljátok a tudtára adni? Illetve sikerült-e?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2018. aug. 26. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődöm utána, figyelek arra amit mond, keresem a társaságát, ilyesmik :)
2018. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, én nem bírtam békén hagyni a srácot. Egész nap csak azon gondolkodtam, hogy milyen indokkal írhatnék neki, vagy, ha találkoztunk egy társaságban, akkor nem bírtam megállni, hogy ne kezdeményezzek beszélgetést vele.
2018. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy, nem szoktam szerelmes lenni.

/L

2018. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én például folyton igazgatom a hajam vagy a ruhám, mert ideges vagyok a közelében és nagyon ver a szívem, aztán ha észreveszem, hogy néz, akkor odafordulok hozzá, a szemébe nézek, és elmosolyodok, akkor is, ha a fejem lángol. Volt, amikor mondott valami hülyeséget, ami nem is volt annyira vicces, de pszichopata módon kezdtem el vihogni. Dadogni is szoktam néha, és ha a közelében vagyok, akkor melegem lesz. Ezeket egyébként le tudod következtetni a lány viselkedéséről, szóval remélem, segítette, ha csak egy kicsit is. 😊
2018. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Th3L0rd válasza:
Szerintem a legegyszerűbb elmondani neki. Legalábbis ezt tartom a legjobb módszernek. De ha félsz attól, hogy elutasít, akkor pl. felelsz vagy merszben kérdezd meg tőle, hogy kibe szerelmes/ki tetszik neki :D
2019. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!