Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok továbblépni soha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok továbblépni soha?

Figyelt kérdés

"Ha az ember megszeret valakit,(...)egészen soha nem gyógyulhat ki belőle."


Ezt az idézetet osztotta meg valaki a facebookon és megakadt rajta a szemem. Volt egy lány, aki otthagyott engem, és én nagyon szerettem tényleg. Teljesen szerelemes voltam bele és szerettem is, de vége lett. Aztán eltelt pár hónap és túlléptem rajta, de még ma is szoktam rá gondolni és mintha még mindig éreznék valamit iránta, bár nagyon megbábtott. Én már nem akarom Őt. De nem is tudom elfelejteni sajnos és így alig tudok más felé közeledni. Egy városban élünk és van, hogy összefutunk, köszönünk egymásnak, de tényleg nem akarom már, csak van, hogy gondolok rá, mi lett volna ha...



2018. aug. 26. 23:05
 1/1 anonim válasza:
100%
Én is láttam már ezt az idézetet pár évvel ezelőtt és engem is elgondolkodtatott de azóta rájöttem hogy ezektől az érzésektől akkor szabadulhatsz meg hogyha egy jobb emberrel hoz össze az élet, akivel boldogabb lehetsz és elfeledteti veled a múltadban való sérelmeket.
2018. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!