Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, hogy keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be. Van egy srác, akivel ugyan még nem beszéltem, de nagyon szimpatikus és az esetem. Kiderült, hogy az évfolyamtársam lesz. Eléggé parázok, mert mindjárt itt a suli. Én meg attól félek nem tetszem majd neki vagy az alakom nem fog tetszeni neki. A combom kicsit vastagabb, az izom miatt. És szerintem undi. Folyamatosan ezen filózok. Hogyan kelthetném fel az érdeklődését? Segítsetek légyszi!

2018. aug. 27. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá szünetekben, beszélj vele az iskolával kapcsolatban stb...


Legfontosabb hogy magadat fogad el ahogy vagy, mi van ha neki pont ez az "ízlés" fog tetszeni? - És te meg akarod változtatni, ilyeneket ne..


Nem kell izgulnod, az iskola az ahol lehet barátkozni! :)

2018. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne kezdj el pasizni.
2018. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon szépen köszönöm a válaszod, próbálok lenyugodni! :)
2018. aug. 27. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Villants egyet neki.
2018. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális ne parázz olyanokon hogy túl nagy a combod ,menj od hozzá szünetekben stb. majd alakul
2018. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben odamegyek majd, köszi :)
2018. aug. 27. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá amikor legelőször találkozol vele és mutatkozz be! De nem csak neki hanem mindenkinek és ez egy nagy plusz pont lesz mert általában kevesebben mutatkoznak be. Amikor neki mutatkozol be kérdezd meg miért jött ide mit csinál szabadidejében meg ilyenek. A combod meg ne zavarjon. Gyönyörű vagy biztos és nem kell hogy legyen egy plusz ok a fejedben ami miatt aggódsz. És egyébként meg mi van ha nem tetszel neki?
2018. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, folytatás: Ugyanúgy megy tovább az élet. Semmivel nem lesz másabb. De egyébként biztatásképpen előző sulimban egy kissé duci csaj tetszett az összes fiúnak. Nem azért mert duci volt, hanem azért mert olyan vidám, jó kisugárzása volt. Úgyhogy ne aggódj a combod miatt! Sok sikert!
2018. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez most megnyugtatott!

Ezen már gondolkoztam, hogy mivan ha nem tetszek neki. Valószínűleg kicsit szomorú lennék, mondjuk egyszer biztos túl lennék rajta. Na meg nem csak ő lesz a suliban fiú. Na mindegy. Köszi a választ! :)

2018. aug. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!