Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány,aki nekem nagyon sok fájdalmat okozott. Nagyon szerettem őt de sajnos ő engem nem.

Teljesen elvarázsolt,ő lett életem szerelme,de egy szörnyű napom nagyon csúnyán váltunk el egymástól,befejezetlenül...

Még annyi minden van,amit mondanák neki,de már nem lehet.

Az egyetlen ésszerű dolog a továbblépés de nem megy.


Kérlek segítsetek,hogy el tudjam őt felejteni.

Szinte mindenről amit meglátok ő jut az eszembe.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 28. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen fájdalmakat okozott neked? miért szereted még?
2018. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többször is összetörte a szívemet,aztán egy szó nélkül elhagyott és megszakított velem minden kapcsolatot.
2018. aug. 28. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ne itt sajnáltasd magad 😝

Naponta történik ilyen, lépj tovább

2018. aug. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Temesd el és lépj át rajta!XD
2018. aug. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ricsi? :D
2018. aug. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 Tudom de velem nem mindennap történik ilyen


#4 Igazad van


#1 Most látom hogy arra a kérdésedre nem is válaszoltam,hogy miért szeretem még mindig,ezért most erre is válaszolok:

a sok rossz dolog előtt rengeteg jó dolgot tett velem,rengeteg szép emlékünk van,amit nem lehet csak úgy elfelejteni,ő volt az,akinek a szemében megláttam a végtelent,aki megtanított szeretni,

akivel együtt nevettem,sírtam, túl sok érzést váltott ki belőlem ahhoz hogy olyan könnyen el tudjam felejteni de majd egy nap majdcsak sikerül

2018. aug. 28. 08:45
 7/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot valahogy, beszélgess el vele, mond el, azt, ami nyomja a lelkedet, ha ez nem sikerül (nem válaszol, letilt, stb.), akkor el kell fogadnod a végzettet. Beszéld meg ez valakivel részletesebben, akár nekem is írhatsz, ha szeretnél. Találkozgass más lányokkal, hátha az bevállik. Sajnos az ilyen dolgok bonyolúltak és én is pontosan tudom, milyen az, amikor el akarsz felejteni valakit, de nem megy
2018. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!