Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik lánynak aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik lánynak aki tetszik nekem (osztálytársak vagyunk egy éve) a gimi legjobb pasija tetszik neki, és azt mondta hogy nem jönne össze osztálytárssal akkor ne is próbálkozzak? Vagy esetlegleg kitartó munka meghozza eredményét?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem,a kérdés válaszán kívűl tanácsokat is elfogadnék!

2018. aug. 28. 16:37
 1/2 Papucs112 ***** válasza:
100%
Szerintem add fel, ha a "gimi legjobb pasija" tetszik neki nem lehet valami jó ízlése... Keress inkább olyat aki jobban hozzád való, mert az ilyen lányok nem mondom inkább milyenek. Majd ha összejönnek és a srác szakít vele, vagy a csaj "kiszeret" belőle, akkor próbálkozz, ne túl nyomulósan. Ha megtetszel neki úgyis sutba dobja hogy "osztálytárssal nem". Gimibe úgyse tudtok "úgy" együtt lenni egész nap mint kettesben, szerintem hagyd őket békén és ha eljön a te időd, majd lépsz.
2018. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy egy próbát megér. Kérdezd meg esetleg mi tetszik neki a másik srácban és ebből vonj le némi következtetést.
2018. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!