Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK (lányok is válaszoljanak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK (lányok is válaszoljanak mert az alján van egy kérdés amit lehet ők is megtudnak válaszolni! )! Az a fiú aki nem mer kezdeményezni az h adja a lány tudatára h tetszik/szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Szóval ha nem mer kezdeményezni a fiú, akkor h mutatja ki a lánynak h tetszik/szerelmes belé?


Ezeket csinálják?


-Nézi messziről a lányt?

-DE amikor a közelébe van a lány,akkor nem mer rá nézni? (ugy h például ott van a lány mellett az anyja és a tesója,és a fiú mellett is ott van az apja és az apja munkatársa (mert ő diákmunkázik,és segít az apjának,és amikor oda megyünk mi vásárolni, akkor nem mer rám nézni,csak szerintem akkor amikor nem nézem őt))


Vagy ha a szeme sarkából néz?

Igen ezek velem történtek meg,de a fiú csak ezeket csinálja!Akkor csak szimpatikus vagyok neki nem?(<--ez egy kicsit eltér a kérdéstől de ez is érdekelne:) )


És szóval ezeket a jeleket csinálják ha bejön nekik egy lány de nem mernek lépni?Vagy még miket?Előre köszönöm a válaszkat:DD



2018. aug. 29. 17:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
HA egy kicsit kuszán írtam azért elnézést kérek:)
2018. aug. 29. 17:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki akkor. Régen én is ezt csináltam szóval tapasztaltam! :D
2018. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
EZAZZZ!!:DD Ennek nagyon örülök:DDÉs tudnál tanácsot adni h akkor mit csináljak?mert ugye nekem is tetszik és már csak erre a hétre látom mert utána suli és nem fog sokáig bejárni az apjához!?Mert ugye más suliba jár!!Meg tudom h beszélnem kéne vele de nagyon nem ér rá..meg az apja és az én anyukám és nézne h én most mi a frászt piszkálom a fiút!!Meg nem is naygon merem leszólítani mert hát ugye ha valaki tetszik és tudod h neki is tetszel azért egy kicsit benned van az h dadogni fogsz,meg h milyen témát hozz fel!!És még attól félek h ha majd elkezdődik a suli akkor majd más lányok is rá fognak nyomulni és akkor engem elfelejt!Tanácsokat köszönöm:D
2018. aug. 29. 17:26
 4/12 A kérdező kommentje:
A 3,sorban az anyukám után is lenne az és helyett..És bocsi a helyesírási hibákért c:
2018. aug. 29. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus vagy neki! :) Azt ajánlom keresd a társaságát, menj oda hozzá nyugodtan nem baj ha ideges vagy és ha esetleg dadogsz is emberek vagyunk - vannak érzéseink &..


Használd ki az időt bátrán, suli téma is éppen aktuális! :)


Nem megpróbálom, hanem megcsinálom! - Sok szerencsét! :)

2018. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez a fiú szörnyen gyáva. Szégyellném magam,ha a lánynak lenne bátorsága hozzám oda jönni,de nekem nem . Hová tűnik a férfiasság, a lányokba bújik át az ilyen kislányként viselkedő fiúkból?

Tényleg benne látom a potenciális partnert? Szomorú.

2018. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Benne látod *
2018. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem mer kezdeményezni, akkor azok mindig szegyenlosek szoktak lenni! :)

Pl Ha elkapod a tekintetet, akkor elnez...

2018. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os igen tényleg :D Sok ilyen fiú van aki nem mer kezdeményezni c:
2018. aug. 29. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
#9: Egyszerűen rossz ízlésed van. Szerencsével kinövöd.
2018. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!