Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel fordulhatok az iskolapsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel fordulhatok az iskolapszichológushoz?

Figyelt kérdés

Van egy kis problémám szerelmi téren, egy sráccal. Elég bonyolult a dolog, nem tudom mit kéne tennem, mi lenne a helyes. Teljesen tanácstalan vagyok. Pár emberrel már beszéltem erről, de senki se tudott tanácsot adni. Egy ilyen dologgal lehet az iskolapszichológushoz menni, vagy inkább ne?


Nem biztos hogy elmennék, csak felmerült bennem, hátha ő tudna segíteni



2018. szept. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén ilyen problémával nem igazán mennék el... Nem ez a szakterülete, erdémei tanácsot nem tud adni, ezt barátokkal lehet csak megbeszélni.
2018. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem írtál konkrétumot, de bármivel tudsz menni, amit kibeszélnél magadból
2018. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Ja de, bocsi, írtál, szerelmi dolog; csak gyorsan átfutottam a szöveget; de már látom, na, szal bármivel mehetsz.
2018. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátokkal beszéltem róla, de nem tudtak semmit se mondani rá. Ők se tudják mit kéne csinálnom
2018. szept. 3. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Írjad le ide, hátha tudunk segíteni...
2018. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MessorKing18 ***** válasza:
Én is segítek amiben csak tudok.
2018. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!