Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé és én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé és én is bejövök neki de még nem áll készen egy újabb kapcsolatra. Érdemes lenne rá várni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történet a következö:

Megismertem egy szép, okos lányt másfél hónapja és elég nagy a távolság kötünk és leghamarabb jövő nyáron tudnánk találkozni.Majdnem minden nap felhíjuk egymást és rendszeresen tartjuk egymással a kapcsolatot.És minden beszélgetésnél elmondja hogy nagyon szeret meg hogy velem akarja leélni az életét,meg látszik rajta hogy tényleg szeret


2018. szept. 3. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor nincs kérdés szerintem! :)
2018. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval értek egyet
2018. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!