Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem reagál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál?

Figyelt kérdés
Mült hét szerdán egy tetováló szalonban találkoztam egy 21 éves sráccal. Nagyon meg tetszett az extrém külseje(sok piercing és egyéb testmódosítáok) és a kisugárzása. Nagyon rendes volt, kedves. Másnap vagy harmadnap ráírtam. Minden nap vissza írt minimum 1x, hanem 2x. De most két napja nem reagál, csak a napomat nézi meg messengeren, de az üzenetemet nem. Tudom dolgozik, fáradt lesz délutánra, de a telefonom sokszor mutatja, "hogy 1 perce volt elérhető". Mit tegyek, hogy közelebb kerülhessek hozzá? Végre találtam valakit, akivel egyforma a gondolkodásmódunk, az ízlésünk. Nem találkoztam még ilyen személyiségű emberrel aki ennyire " közel" állt hozzám. 16/L

2018. szept. 4. 22:36
 1/2 A kérdező kommentje:
*és még azt is meg beszéltük mar, hogy legközelebb ő fogja csinálni a pc-m. Szóval nem tudom...
2018. szept. 4. 22:45
 2/2 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, de lehet hogy ő nem akar tőled semmit.. nem jelent semmi az, hogy mondta hogy majd megcsinálja a pc-d.. szerintem ha annyira bejönnél neki te is vagy akármi akkor keresne magától is..
2018. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!