Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl rajta? 18/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy lány, velem egykorú. Suliba járáskor szoktam látni gyakran. Még tavasszal szerelmes lettem belé, de nem mertem vele beszélni, ezért csak ráírtam, de nem válaszolt. Aztán eljött a nyár, nem láttam egész nyáron, ráadásul kaptam egy fülest, hogy van barátja... Már kezdtem kiábrándulni belőle, de tegnap és ma megint megláttam, ő is nézett engem egy ideig, és kezdődött minden előről. Újra tetszik, tudom, nem lenne szabad, hisz barátja van. De nem tzdom elfelejteni, szinte már-már beleőrülök.. Hogyan lépjek túl? Vagy beszéljek vele, és hátha leesik a súly a vállamról?

2018. szept. 5. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogyassz kellő mennyiségű alkoholt.
2018. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kezdetnek nem rossz..
2018. szept. 5. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Habar ez a fajdalmasabb lepes, el kell felejteni. Persze nem konnyu ha napi szinten latod, de probald meg ignoralni. Lehet hogy csak ujra beleorjited magad ebbe az remenytelen helyzetbe, es akkor megjobban fajni fog. Ezen csak az ido fog segiteni, semmi mas. Probalj mas elfoglaltsagot talalni, es uj lanyokkal ismerkedni igy konyebben elfelejtheted.
2018. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj kondizni, es ahogy valtozol es akkor biztos ki fog abrandulni kovetkezo tanevben.
2018. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De te addigra eltudod felejteni.
2018. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát , megcsinálhatod azt, hogy pl legalább egyszer beszélgetsz vele; és akkor talán könnyebben el tudnád engedni; nem pedig nullával engednéd el, hogy mégcsak ennyi se volt. Nekem pl az jobban fájóbb lenne. Utána valszeg ha már egy ideig nem találkozol vele, akkor majd elfelejtődik. Hogyha pl nem szeret tebeléd.
2018. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MessorKing18 ***** válasza:

Nekem ez segített:

-3 sör

- 4 feles vodka

- 1 redbull + finlandia

- 2 feles skóz viszki

- meg bor. Utána a többire nem emlékszem.

Engem megcsaltak és a szemebe mindták hogy többet nem akar látni.

Ez segített. Mondjuk egy erdőben voltam 2 várossal arrébb.

2018. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszolat. 3 dolog:

- tudom, ahogy múlik az idő, úgy elfelejtem, de mint ahogy írtad, napi szinten látom 2x(suliba menet és hazafele),de remélem segít az idő.


- beszélni vele...hmm.. nem rossz ötlet, de félek, hogy mit reagál, illetve mit mondjak neki.


- elhiszem, hogy ilyenkor "segít" az alkohol, de attól nem lesz jobb.

2018. szept. 6. 05:10
 9/9 MessorKing18 ***** válasza:

Figyelj cimbora. Engem az exem odahívott és mondta hogy már nem akar látni mert egy szar alak vagyok és xynal van együtt.

18 vagyok én is.

Én is sokszor láttam sajnos.

Meg kell beszélni.

És ha iszol akkor könnyebben megbeszéled ami bánt.

Kocsmáros a legjobb pshihológus.

Ha kell tanács írj csak barátom. De nem szabad egyedül lenni most

2018. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!