Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akibe szerelmes vagyok. Jövőhéten újra találkozunk, de ott lesz a barátnője is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találkoztam kb 3 hónapja egy sráccal, akibe kegyetlenül beleestem.. Nagyon jó barátok lettünk a nyar folyamán. A srác rendkívül közvetlen mindenkivel.


Nyár elején együtt voltunk egy táborba (akkor találkoztunk), összebarátkoztunk, majd onnantól kezdve chateltünk.


Következő héten szintén együtt leszünk öt napot egy táborban. Viszont ott lesz a barátnője is. (Ő az első táborba nem volt ott, de a lánnyal ismerjük egymást latasból, a bajnokságban az első meccsünket az ő csapatuk ellen fogjuk játszani)


A kérdés a következő: Ezek után viselkedjek ugyanúgy a sráccal? A barátnője nem lesz féltékeny? Vagy ha igen, mit tegyek?



2018. szept. 5. 21:51
 1/6 MessorKing18 ***** válasza:

Ezt a szituációt a vodka megválaszolja.

Ha lemegy elég a barátnőddel eggyütt(ő is iszik veled) akkor megfelelő valasz születik.

2018. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan olyan srácra nyomulsz, akinek épp kapcsolata van? Gáz vagy.
2018. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem nyomulok egyáltalán.. Szimplán a táborban összebarátkoztunk. Semmilyen jelét nem adtam, hogy tetszene nekem.. És nem is akarok beleállni a kapcsolatukba. Attól félek, hogy belefogok.

Elég visszahúzódó típus vagyok, sokszor vagyok csendben, tényleg nem szokásom nyomulni senkire. A srác még csak nem is sejti, hogy beleestem..


Amúgy kihagytam, hogy 17/L

2018. szept. 5. 22:45
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ha eddig nem volt féltékeny akkor ez után sem lesz. Amúgy meg ha a sráccal nem flörtöltök vagy ilyesmi, akkor szerintem nyugodtan viselkedj vele úgy ahogyan azt eddig is tetted.
2018. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem flörtölünk 😅
2018. szept. 6. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
cumizd le
2018. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!