Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan veletek, hogy egy fiú akart járni veletek, de ti csak barátságot akartatok, eltelt pár hónap, a fiúnak jobb lett a megjelenése vagy bármi változott, nemcsak külsőleg és akkor már ti is elkezdtetek komolyabban érezni iránta?

Figyelt kérdés
Esetleg ki is alakult valami később köztetek?
2018. szept. 5. 23:28
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem tudom mennyire kapcsolódik a kérdéshez, mert nekem fordított helyzetben van. Nekem tetszett egy srác, de én neki nem. Aztán telt az idő, és már jobban nézek ki, mint akkor, az önbizalmam is nőtt. Mostanában próbálkozik, de valahogy az egésztől elvette a kedvem hogy úgy érzem csak a külsőm miatt kezdtem érdekelni. Ezért nem is lesz ebből soha semmi, mert emiatt nekem minden érzelmem (ami talán csak vonzalom) ami iránta volt, elmúlt.
2018. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Havasy Dániel válasza:

Én megpróbálok a pasik szószólója lenni, bár a lányokat kérdezted, tudom...

Ne a külső alapján ítélj, van olyan aki nem szép, de nagyon jófej, vicces, okos, és sorolhatnám tovább.

2018. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!