Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú és van rá nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és van rá nem kevés esély hogy én is neki, hogyan érhetek el többet (egy kapcsolatot)?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem,gyakran nézem de azért nem ijesztően bámulom :D már ezt ő is észrevette,és egyszer egymás szemébe néztünk egy másodpercre kb. Ha rá gondolok kiráz a hideg (jóértelemben) ő is szokott engem nézni,kedves velem próbál közeledni,legalábbis így érzem. A barátnőim azt mondták hogy tavaly egymás mellett álltunk a fiúval és majdnem átkarolt. Meg egyszer olyan is volt hogy én éreztem azt hogy már majdnem. Én is szeretnék közeledni,csak nem tudom mit mondjak/csináljak. 1x annyi volt hogy megfogtam a vállát amikor mellém állt és ennyi :c (picit meglepődött :,D)


Tudnátok ötleteket írni,hogy hogyan tehetem világossá hogy tetszik nekem és hogy hogyan érhetem el azt hogy jobban közeledjen?


Bocsi a helyesírási hibák miatt,amikor telón írok elég gyakran előfordulnak.



2018. szept. 6. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá facebookon, kezdjetek el beszélgetni
2018. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj a legjobb barátjának/haverjainak se ír vissza kb soha csak ha azt írják h fortniteoznak e.(én is szoktam játszani de béna vagyok és nem égetném magam előtte)
2018. szept. 7. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért amúgy csak nem és kész,csoportba nagyritkán szokott írni,meg amikor elkértem az órarendet ő volt az egyetlen aki hajlandó volt lefotózni nekem :,D. Ma pedig kikérte valami töri cuccosról a véleményem meg mesél valamit(nem írnám le)
2018. szept. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!