Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye szeretem ot? Ha sirok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szeretem ot? Ha sirok, ha a szakitas uzenetre bomboltem?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan midnen jol meg volt koztunk de este majdnem szakitottunk a csaladja miatt.Egyaltalan nem vartam a szakito uzenetet es nagyon osszetortem.De kibekultunk,ma talalkoztunk reggel,megnyugtatott,nem fogunk szakitani meg ilyenek.Olelkeztunk es minden ujra rendben volt.De ma elment egy korabbi busszal mert azt hitte rajta leszek azon de nem voltam, sirdogaltam hogy hatha direkt csinalta de elhittem neki.Tegnap ugyebar megrenditettek a dolgok es kihevertem de most akarmire nezek itthol mindenrol o jut eszembe,borzasztoan sirok,hogy nem lehet velem. De ha ra gondolok nem erzek semmit csak megjobban sirok(nem erzek semminek megvan az elore zmenye,sokat voltunk egyutt,megszoktuk egymast de minden ugyanolyan es neha neha elojon de ugyanugy megvagyunk ettol, sot,orultunk kicsit mert erosodott a kapcsolatunk)ideggenek is erzem .De anyukam megnyugtatott hogy ha ennyit sirok erte szeretem.Nem tudom hogy most a hianyerzet szorongasban jon e ki rajtam de nagyon szorongok es sirok mert nem lehetek vele.Azert van ez mert megrenditettek a tegnapi dolgok es meg nem hevertem ki?sirdogalok es szorongok.Mennyi ido kiheverni egy kapcsolat majdnem veget?feltekeny is voltam a napokban meg ma is mert mellem ult a volt kiszemeltje es egyik nap felre neztem valamit es nagyon az voltam azert is.Azert tartom ismeretlennek mert kicsit megrazkodtam tegnap es ma egesz nap nem lathattam?

2018. szept. 7. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskám összefüggőbben meg tudja fogalmazni az érzéseit, a kutyámról nem is beszélve.
2018. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na.felek hogy elveszithetem.sirok mert ma mar nem talalkoztunk es holnap is csak delutan tudunk.idegennek erzem nagyon.majdnem szakitottunk,megrenditett nagyon.ures vagyok nagyon nelkule.ha ra gondolok nem erzek semmit de ez a megszokastol van mert sokat voltunk egyutt de ettol ugyanugy megvagyunk,talan meg jobban is azota.A kerdes:szeretem?
2018. szept. 7. 16:40
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig se ereztem semmit ha ra gondoltam de megszoktam es ugyanolyan jol el vagyunk, nagyon jol megvagyunk es tenyleg,irigyelni valo kapcsolatunk van..De most megvisel hogy nem erzem hogy szeretem meg ismeretlennek erzem,azert lehet mert megrenditett a szakitas?
2018. szept. 7. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra gondolt hogy pocsék helyesírásod van, mármint az első válaszoló:)


Hat biztos szereted de ezt te érzed nem pedig más.

2018. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a megszokasos dolog hülyeség. Attol hogy valakik sokat vannak együtt amikor egymásra gondolnak érezniük kell valamit.
2018. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem nem hulyeseg mert alapdolognak tartom mar hogy mellettem van es megszoktam hogy itt van.Es masok is irtak mar hogy igy vannak es megvannak ettol
2018. szept. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!