Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem kérdése?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem kérdése?

Figyelt kérdés
Az igaz hogy az első szerelemedhez mindig kötődni fogsz?Bármilyen tökéletes kapcsolatod is van utána?A jelenlegi párommal csodálatos kapcsolatom van viszont ha találkozok az első szerelmemmel akkor mindig a szivem mélyén azt érzem hogy még mindig érzek iránta valamit.

2018. szept. 7. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
cumizd le
2018. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez szerintem hülyeség, szerintem max vonzalmat érzel iránta, de ilyenkor emlékezz, hogy miért szakítottatok stb

nekem egyébként semmilyen szerelmi megmozdulásom nincs az első crushom felé

szóval max beképzeled, vagy mint ugye mondtam is, hogy a vonzalom nem múlik el, csak tudnod kell ehhez tartani magad :)

2018. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Lehet, hogy nálad ez van, de nem lehet általánosítani.
2020. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!