Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy fiúval, aki egy osztályba jár veletek ráadásul még a nők is eszik, de ő folyamatosan Téged bámul és még le sem tagadja?

Figyelt kérdés
Mert én ugyanebben a helyzetben vagyok, lány vagyok egyébként.

2018. szept. 8. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha bejön nekem a srác, akkor igen
2018. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Házinyúlra nem lövünk!
2018. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ezt már eldöntötted magadban csak megerősítésre vársz de a helyedben a második válaszolóra hallgatnék.
2018. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,de nem adnám könnyen magam az biztos. Ha komolyak a szándékai.
2018. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan nem!

De te dolgod!

Ismerősöm van hasonló szituban. Nem is egy osztálytárs igaz. A suliból.

Azt mérlegeld, hogy rossz akarók mindig vannak. Nyilván a sractól is függ hogy reagál le dolgokat. De bármit teszel az eljut hozzá ferdített formában. Mindig lesz aki foglalkozik veletek. Ha szakitotok, lesznek kárörvendőek, hogy tudod majd elviselni ha minden nap látod miközben mással hajt már.

2018. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy házinyúlra nem lövünk? Ja, nem volt még olyan a világtörténelemben, hogy vki az osztálytársával járt! Te meg, kérdező, légy büszke arra, hogy egy nyilván népszerű, jó pasinak tetszel, és ha úgy érzed, járj vele nyugodtan.
2018. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan, persze, az én iskolámban is anno. És mindig rossz vége lett. Ráadásul utána is össze vagytok zárva X évig, nem kerülhetitek el egymást...

Szóval nem jó ötlet.

2018. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy a mi osztályunkban is volt három pár 15 évvel ezelőtt, gimiben. Kettő szakított, és mégis tudtak együtt létezni kulturáltan, a harmadik párnak pedig azóta már két gyereke van, és összeházasodtak. Szóval nem lehet általánosìtani, van ilyen is, olyan is, de ha abból indulunk ki folyton, hogy úgyis szakítani fogunk, nem lesz senkivel nem hogy komoly, de egyáltalán semmilyen kapcsolatunk.
2018. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!