Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet, vagy hagyjam inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, vagy hagyjam inkább az egészet?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel. Nagyon megviselt, magam alatt vagyok, de tudom, hogy neki is fáj.. Bementem hozzá, a végén elsírta magát. Azóta hiába mondtam neki azt, hogy átmegyek, sose volt otthon, mindig talált valamit, hogy ne menjek.. Tegnap 'elbúcsúztunk' egymástól és megbeszéltük, hogy itt a vége akkor. Nem hajlott semmilyen kompromisszumra, mivel én hibáztam, nem volt megcsalás és semmi ilyen egyéb, igazából veszekedés, de ez most a történet szempontjából nem lényeges, csupán annyi, hogy nem végzetes a hiba. Inkább hagyjam, teljen az idő, hogy hátha hiányzok neki, vagy valamit találjak ki, amit egy kis idővel dobjak be.. Mondjuk egy olyat, hogy egyszer otthon náluk várnám, vagy bármi, amitől meghatódik.. Nagyon szeretem.. Remélem vannak jó ötleteitek, előre is köszönöm!

2018. szept. 10. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyjad, teljen az idő, ilyenkor azt kell tenned.
2018. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yoda m. ***** válasza:

Pontosan.


Tisztelt Kérdező!


Időt kell hagyni Neki is, de Neked is... mert ha "csak" annyi volt a hibád, hogy veszekedésbe(!) fajult kapcsolatotok, nos azt nem lehet tudni, hogy ez Őt mennyiben érintette kínosan, illetve kellemetlenül. Hát úgy tűnik, hogy nagyon, ha egyszer kerül téged.

Írod: "...ez most a történet szempontjából nem lényeges..." Sajnos, az ember nem igazán tudhatja hogy egy történetben, amely a Ti történetetek... abban mely megnyilvánulásod lényeges és melyik meg nem. De most a lány szempontjából nézve.


Azt azért tudnod kell, ha igazán szeretsz valakit, akkor nem veszekszel vele... de, ha mégis, mert elveszítetted a fejed... jó azt is lehet egyszer-egyszer... de akkor utána bocsánatot kérsz őszintén és ilyenkor már csak rajta múlik. Ha megbocsát, akkor OK minden. De vigyázz! Mert ha ez rendszeresen visszatérő alkalommá, megszokássá kezd válni nálatok, az már fajulhat a kapcsolatotok halálába is. Hozzáteszem, ez arra az esetre vonatkozik, amikor jogtalanul, felindulásodban következik be a veszekedés, tehát a Te hibádból, ami az EGO műve. Másképp, ha Te csinálsz "bolhából elefántot". Így értettem. Azonban, ha felismered ilyen esetekben a "kicsattanásod", az már jó jel... mert azt jelzi, kezd tudatossá válni benned az indulat, amely mindig belülről fakad.


Tényleg, ha veszekedtél vele, tehát hibáztál (ahogyan írod), azaz nem volt jogos(!)... szoktál Tőle bocsánatot kérni, de őszintén megbánva? Ez lehet igenis fontos... Neki, nem neked. A bocsánatkérés szempontjából irreleváns, hogy kinek volt igaza... Tök mindegy.

Aki képes bocsánatot kérni, az a kapcsolatot ápolja. S aki képes megbocsátani, az szintén.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. szept. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!