Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék egy barátnőmb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék egy barátnőmbe? Ha igen mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam akivel eddig nem igazán voltunk barátok,de múlt évben valamikor elkezdtünk egyre többet lenni együtt és egy idő után,rájöttem hogy én talán többet érzek mint barátság. Ha nem láttom őt akkor mindig keresem hogy hol van. Ha nem velem van,akkor féltékeny vagyok és ott szeretnék mellette lenni. De tudom ,hogy ő csak a pasikat szereti,vagyhát eddig semmi másra utaló jelet nem adott. Sokszor gondolkodtam azzon hogy talán megkéne vele szakítanom a barátságom mert ez igy elég rossz nekem,hogy viszonzatlan szerelem után koplalok. De félek,mert nincs ahhoz elég bátorságom ,hogy elmondjam neki ezt.

lány vagyok én is.

(bocsánat ha rosszul írtam valamit,telefonról írok.)



2018. szept. 10. 20:29
 1/4 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben voltam(vagyok) ,és tényleg rossz hogyha ő nem szeret viszont. De ha meg szakítod vele a kapcsolatot az sem jó. Igazából ha ő hetero akkor sehogy sem jösz ki jól. Sajna.
2018. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos a batorsag nincs meg. Ezert probalkozni se tudok. Amondo vagyok, hogy mindenkepp mondd el neki, te hogy erzel a lanyok irant. Es meglatod majd hogyan fogadja. Batorsag. Nekem sikerult egy olyan embernek elmondani, aki fontos, o megertette. Sok sikert
2018. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En is igy vagyok ezzel,nagyon rossz.
2018. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sokan beleesünk ebbe a "hibába". Szerintem ezt beszéld meg vele. Lehet tök pozitív lesz az egész. Ha viszont nem akkor pedig tovább tudsz lépni.
2018. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!