Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez barátság vagy több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátság vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy nálam idősebb srác, régóta ismerem, a legjobb barátom tesója. Már tavaly nyáron is elkezdtünk közeledni egymás felé, sokat beszéltünk egészen hajnalig kettesben, amikor megbántott kész regényt írt hogy a bocsánatomat kérje, aztán nyár végén azt mondta ,hogy majd találok valaki mást akit nála is jobban fogok kedvelni, és az az ember lesz az igazi. Idén nyárra lezártam magamban a dolgot, barátkozási szándékkal közeledtem felé. Többször hajnalig beszélgettünk, volt hogy csak hülyeségekről máskor a legsötétebb gondolatainkat osztottuk meg egymással. Ugyanakkor mindig is feszengtem a társaságában , mert nem akartam megint pofára esni. Mindig egymással trollkodtunk, de amint úgy látta ,hogy nekem ez sok, visszavett nehogy megsértődjek. Úgy mutatott nekem zenéket ,hogy “ez a kedvenc számod lesz mert te érted ,hogy miről szól”. Aztán egy este véletlenül találkoztunk, nekem rossz kedvem volt,úgyhogy ittunk egy kicsit (tényleg nem sokat, nem rugtunk be). Már késő volt, nem tudtam volna hazamenni ezért náluk aludtam. Elkezdett simogatni full hirtelen, aztán összebújva aludtunk el. Ő kezdte, én eredetileg tényleg azért maradtam ott mert nem tudtam volna hazajutni.Reggel is hülyültünk, dumálgattunk, aztán hazamentem. Napokig semmi életjelet nem adott magáról, aztán én írtam neki h akkor most mi van, mert egy kicsit összezavart. Azután beszéltünk, finoman rákérdeztem ,hogy mit gondol rólam, erre az volt a válasz, h nem érti h mit akarok. Végül megkérdeztem, h lesz-e valaha köztünk valami. Erre mondta ,hogy nem tudja és h ő nem jelent ki semmit, de végül kimondattam vele ,hogy nem lesz közöttünk soha semmi. Korábban üzenetekben, hogy ő nem érez semmit, viszont szemtől szembe nem akarta ezt mondani csak magyarázott őssze-vissza. Amikor elbúcsúztunk, azt mondtam, hogy hagyjuk ezt a haverkodás dolgot (ja mert azt is mondta h én nem a barátja vagyok csak egy havercsaj) mire ő azzal reagált, hogy jövő nyárig úgyse találkoznánk és az egy egész év és ne mondjam ezt. Nehéz volt ezt kimondani, mert nekem (mint már tudjátok) vannak érzéseim iránta , de ez az egész engem összezavar. Kezdtem lezárni magamban a dolgot ,hogy ő csak egy gyökér ,de a tesója most olyan dolgokat kezdett el nekem mondani, h tök jó csapat lennénk, és a srác csak fél kötődni a lányokhoz mert az előző csajával csúnya vége lett, és biztos vannak érzései, de védekezesből ellök magától, és ,hogy hivjam fel. Mit csináljak? Érdemes ezzel az egésszel foglalkoznom? Szerintetek mit érez? Bocsi a hosszú leírásért (BTW ha te vagy akiről írtam, és ezt olvasod akkor irj rám)

2018. szept. 12. 21:05
 1/1 anonim válasza:
Nyílván érez amúgy is valamit, főleg ha már tesója is írkál. Még korai(?) az előző seb, ezért lehet távolságtartó, fél az újabb csalódástól. Érdeklődj néha felőle a tesójától, úgy is eljut hozzá, hogy érdeklődsz, szerintem keresni fog.
2018. szept. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!