Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert alakul at a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert alakul at a szerelem szeretette? Ez jo dolog? Hogy veszem eszre hogy ez tortent?

Figyelt kérdés

2018. szept. 14. 05:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Azért mert idővel előjönnek a súrlódások és kipukkad a rózsaszín lufi, elszáll a köd. De a vonzódás és a szeretet megmarad a másik iránt, ami szerintem mélyebb, mint a szerelem, mert tartósabb.

Szóval igen, jó dolog.

Onnan veszed észre, hogy már nem vagy vele elfogult, de attól még szereted. Kezdtek olyanná válni, mint a legjobb barátok.

2018. szept. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hat annyit talalkoztunk a nyaron hogy nem erezzuk mar a szeretetet egymas irant de hianyzunk egymasnak.Azt,hogy a masik arca szep meg stb azt o egy ideje nem erzi de en helyesnek tartom ot ,o is engem csak nem erez melle semmit.es a legjobb baratok resz az igaz mert mostansag egyre tobbet el tudunk hulyeskedni meg nagyon jol megvagyunk ha elfeledkezunk ezekrol a gondokrol,mivel nagyon aggasztanak minket.Ezekbe mostmar bele kell torodni vagy mit csinaljunk?
2018. szept. 14. 06:15
 3/19 A kérdező kommentje:
surlodasok alatt mit ertesz?vitak?azok nem voltak koztunk,csak kisebb szo valtasok de azt gyorsan lerendeztuk es minden rendben volt koztunk ujra
2018. szept. 14. 06:16
 4/19 A kérdező kommentje:
nagyon boldog tudok lenni mellette de jelenleg ha talalkozunk csak aggodok ezek miatt hogy miert nem erzem a dolgokat..de sirtam tegnap hogy miert kell leszalnom tole a buszrol es minden rendben volt bennem mikor hazaertem mert orommel gondoltam ra de ma reggel megint szorongok
2018. szept. 14. 06:17
 5/19 A kérdező kommentje:
megmaradt a vonzodas ha folyton felizgul meg a csokolozastol is?
2018. szept. 14. 06:18
 6/19 A kérdező kommentje:
es ha ez kialakult koztunk ugye nem lesz vege a kapcsolatunknak?nagyon felek hogy vege lesz,nem akarom elvesziteni,nagyon kotodok hozza es o is hozzam,osszetorok ha szakitunk..eleg elkepzelni hogy mas lanyt araszt el a figyelmevel es sirok..
2018. szept. 14. 08:47
 7/19 anonim ***** válasza:

"Azt,hogy a masik arca szep meg stb azt o egy ideje nem erzi"

Az, hogy a szerelem szeretetté alakul, nem kéne, hogy azt jelentse, hogy nem tart már szépnek/helyesnek.


"megmaradt a vonzodas ha folyton felizgul meg a csokolozastol is?"

Nem feltétlenül, lehet, hogy ez csak testi reakció. A szerelem/szeretet sokkal több annál, mint hogy fel van izgulva.


Szerintem beszéljetek őszintén erről, különben csak rosszabb lesz.


Egyébként az természetes, hogy egy kapcsolatban átalakulnak az érzelmek, de egy jó kapcsolatban mire a "rózsaszín köd" érzés elmúlik, a helyére egy mélyebb szeretet lép. Szerintem ez még jobb is, mert már nem azért kötődsz a másikhoz, mert az agyad telenyom hormonnal, hanem mert ismered őt, és azért szereted, aki valójában. Már nem pillangókat érzel a gyomrodban, amikor vele vagy, hanem őszinte, mélyről jövő boldogságot, hogy vele vagy. Persze ennek a folyamatnak nem kell a vonzalom halálát jelentenie, sőt! Szerintem veletek valami más történt, és nagyon meg kéne beszélnetek, hogy hogyan tovább.

2018. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok.)

Még egy megjegyzés: Az, hogy együtt nagyon jól elvagytok és elfelejtkeztek minden gondról, az még nem elég egy kapcsolathoz. Én ezt érzem minden közeli barátommal, mégsem akarok járni velük.

2018. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

de mi semmikep nem akarunk szakitani ,o azt mondja majd akkor ha en,nekem meg nem lenne szivem hozza.

lehet hogy ez azert van mert sokat talalkozunk?minden nap latom,vagy delutan jon,vagy reggel latom,vagy egesz nap,ez a baj?

2018. szept. 14. 09:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem ez a baj. Rengeteg pár él együtt, vagy él házasságban, és mégis nagyon szeretik egymást. Engedd el ezt a kapcsolatot, csak szenvedni fogsz.
2018. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!