Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján bejöhetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján bejöhetek a lányoknak, ti akkor csinálnátok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Folyosón sétáltam ők meg ültek és leszólítottak, megkérdeztek minden oké aztán beszélgettünk ilyen alap ismerkedés, meg hogy mostmár a barátjuk vagyok és ha látom őket köszönhetek, mondtam photography óram van most pár képet kell csinálnom erre mondja nem kell e modell vagy valami aztán szóba keveredett hogy az osztályomba csak ronda lányok vannak és megkérdezték hogy tettszenek e nekem, mondtam persze én is visszakérdeztem mondták nagyon cute meg sweet vagyok, meg fit aztán elkísértek a kövi órára. Ebédszünetben is magukhoz hívtak már, másnap meg meglátott az egyik és behívott barátnőihez üljek mellé meg kérdőre vont miért nem jelöltem előző nap fbn. Eléggé felszínes mindkettő amúgy de jól néznek ki én meg nem szerelmet keresek. Nem vagyok egy adonisz amúgy, kis felesleg van még rajtam de dolgozom rajta, magas vagyok, divatosan oltozkodom és az arcom kifejezetten nem csúnya, főleg hogy már sokat fogytam, jó dumám nincs annyira amúgy, főleg hogy még a nyelv sem perfekt. 17F

2018. szept. 14. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Korodhoz tökre illetek :D amúgy meg ez tipikus ilyen kislányos gimis duma “cute, sweet” fordított helyzetben, ha egy pasi mondana nekem ilyet furán néznék :DD lehet, mert nem vagyok ilyen típus, megeshet, hogy ez bejön valakinek :D ennyiből én nem tudom megmondani, hogy tetszesz-e nekik, lehet még ők se tudják mit akarnak, viszont, ha sokat lógsz velük idővel simán kialakulhat egyikőjükkel valami..Ha nekem tetszett/tetszik egy pasi, én nem beszélek ilyen “nyálas” szavakkal, de mondom.. ez lehet csak engem zavar :D simán bejöhet a lányok/fiúk 60%nak, ettől még
2018. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ahogy én ezt levettem téged vagy kifiguráztak, vagy az egyiknek bejössz és a többi segít neki.
2018. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a csaj hívott be aztán leültünk kicsit beszéltünk, de egyik barátnője behívott egy rondább srácot akinek sztem valami baja van azt őt már szívatták meg olyanokat kérdeztek tőle, egyik meg telefonnal vette és kiröhögték srác meg elfutott, de velem kedves a csaj meg érdeklődik.
2018. szept. 14. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:

"És ha látom őket, köszönhetek"

Mi van?! Megengedik nagy kegyesen vagy mi a túró?

Öcskös, ezeknek csak egy újabb ügyeletes lúzer kell, akit lehet szivatni, csicskáztatni és szénné alázni.

Ne te legyél az, ha lehet...mellesleg ha nekem ilyet mernének idelökni, hogy "köszönHETEK", akkor többet meg se ismerném őket. Nem holmi alacsonyabb rendű lény vagyok, akinek ránézni sincs joga a gazdájára, ha az nem ad rá engedélyt. Gusztustalan az egész.

2018. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát gondolom hogy leszólíthatom úgy értette, de amúgy nem mondtak semmi olyat nekem hogy bármit is csináljak nekik, meg amúgysem vagyok csicska, a kiállásom sem olyan és nem csicskulok be.
2018. szept. 14. 11:22
 6/8 anonim válasza:

számomra (mint lány) ezeknek a lányoknak tipikus, filmekben látott suli ribizli hatása volt. de tényleg ez a huu. főleg azután a szó használat után, hogy cute meg stb.

ha nem egy jó estét akarsz valamelyikkel, szerintem hanyagold.

2018. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért cuteoztak mert nem Magyarországon elek. Illetve írtam is nem többre kellenének.
2018. szept. 14. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj ilyen lányokat. Ezek tényleg csak egyéjszakára jók. Mást aláznak, meg kinevetnek, te ne akarj ilyent. Egyáltalán ne. És ne keress egy csajt azért, hogy megd*gj. Inkább kapcsolatot kedves lánnyal. Légy tisztességes férfi.
2018. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!