Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Luckey :D nevű felhasználó kérdése:

Valaki tud tanácsot adni?

Van egy lány,akit már règebb óta ismerek nagyon aranyos,kedves meg szimpatikus csak az a baj,hogy règebb összeveztünk ès már kb 4 ève nem beszèltem vele. Ma jöttem haza ès a csaj egyedül sètált hazafele,akkor ès most is azt èrzem,hogy bejövök neki. Amikor sètált hátra pillantgatott egy pár pillanatot ès amikor le tèrtem az utról direkt figyeltem,hogy nèz e vissza ès vissza nèzet. Nagyon tetszik nekem csak az a baj,hogy 4 ève nem beszèltem vele. Mit mondhatnèk neki? Csak ugy nem szólíthattom meg mintha semmi sem törtènt volna. Valami ötlet,hogy hogyan tudjam megszólítani vagy mondani neki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: zavarodottság, harag, veszekedés, béke

szept. 14. 15:18  Privát üzenet  

A válasz
Ha ennyiszer hátrapillantott és úgy érzed hogy bejössz neki, akkor hol a probléma?? A múlt már rég elmúlt. Menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy mi újság vele mostanában.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 14. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A másik osztályban van egy új fiú és belezúgtam de nem tudok róla mást csak a nevét de nem tudom hogy mit tegyek. Tudtok tanácsot adni?
Tudnátok tanácsot adni, hogyan tovább?
Első sorban mit gondoltok erről az történet írásszerűségemről? (Tudom, hogy elég kusza, de építő kritikákat elfogadok. ) Másodszor meg tudnátok ebben a helyzetben lévő embernek tanácsot adni?
Két évig voltunk együtt a barátnőmmel 1 hónapja szakitott velem. Elém állt es azt mondta szakítani akar. Semmi előjele nem volt. Beszéltem vele és már azt mondja nem szeret nem...
Nem tudnátok olyan tanácsot adni, amivel rájövök, hogy mit csináljak, bátrabb legyek?
Tudnátok tanácsot adni, mit tegyek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!