Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsek el valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika Dobó kérdése:

Hogy felejtsek el valakit?

Figyelt kérdés
A suliba megtetszett egy srac elmomdtam neki es o viszonozta utana mind a ketten nyaralni mentunk ezert csak facebookon beszelgettunk de mindketten elballagtunk es kulon kulon iskolaba mentunk es amikor rairok hogy mizu veled vagy valami ilyesmi nem valasszol ra es szerintem csak at ver mert elotte is azt mondta h szerelmes belem utana azt hogy nem es multkor megirtam neki h ha baja van velem akkor mondja el de megnezte az uzenetet es nem irt semmit es mar nem akarok rairni mert nem akarom "zaklatni" de en tenyleg szeretem ot es hogy tudnam elfelejteni?
2018. szept. 14. 17:08
 1/1 anonim válasza:
Voltam már hasonló helyzetben.Azt tudom mondani,hogy idővel jobb lesz.Meg kell próbálnod nyitni mások felé.Talán jön egy másik aki tényleg hozzád való.Most talán reménytelennek tűnik elfelejteni,de nem az.Én nem hiszek az örök szerelemben,szerintem minden szerelem elmúlik egyszer.Ez nem is biztos,hogy szerelem volt,talán csak fellángolás.Az is segíthet kiábrándulni ha a negatív tulajdonságaira gondolsz amikor eszedbe jut,a ciki dolgaira,hülyeségeire..És akkor nem fog olyan vonzónak tűnni.
2018. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!