Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az hogy a mai világban már szinte nincs igaz szerelem?

Figyelt kérdés
elég nehezen találok társat magamnak.. kb sehogy se megy... minden fiú azzal jön hogy ők élni akarnak és szexelni én meg 17 éves lány létemre szeretnék végre egy normális tartós kapcsolatot, de egyre jobban azt veszem észre hogy már a szerelem/igaz szerelem/hűség lassan megszűnik létezni...

#szerelem #kapcsolat #hűség #17/L #nehézpártalálás
2018. szept. 16. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tapasztalom. Senki nem akar megállapodni még félévre sem, nem akarok én még feleségül menni senkihez, de akkor is szánalmas, hogy minden pasi, csak a szexre megy.

Főleg, hogy még a legtöbb korodbeli még arra sem jó.

2018. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy mindig voltak ilyen emberek de előbb utóbb kinőnek belőle, megjegyzem, nőben is rengeteg ilyen van és én is észrevettem már de emellett sokan vannak, akik igen is meg akarnak állapodni vagy megállapodtak.
2018. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg itt vagyok 17 évesen aki éppen hogy az igaz szerelemre vágyik és erre ilyet kell lássak. Ez nem igaz. Vannak fiúk akik vágynak rá és próbálnak is tenni érte. De ugyan úgy ahogy van a fiúk között is olyan aki csak szexre hajt, úgy a lányok között is van olyan aki csak kihasználja azokat a fiúkat akik csak szeretni akarnak. Jó pár ilyen csalódás után nem meglepő, hogy ez történik
2018. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Na azért nem teljesen. Én megtaláltam az igaz szerelmet. :D

Neked is menni fog;)

2018. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem te mondtad magad egyszer szeximádó lánynak, aki idősebb pasikkal akar ismerkedni, meg kapcsolatot? Akkor azt mondtad, hogy nem ismerlek, de ítélkezek. Nem tévedtem, nem is tudod te, hogy mit akarsz :D
2018. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 de tudom hogy mit akarok,eddig is tudtam :) de nem fogok most ilyeneken vitázni.. nem látom értelmét :) amúgy se ismersz
2018. szept. 16. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Bellagirl. Keress rá :) Itt sok hasznos és érdekes dolgot találsz.


Szeretném, ha tudnád, hogy te teljesen rendben vagy és jól gondolkodsz :) A fiúk meg csak mondják a szexet meg vágyakoznak rá, de nem kell őket még komolyan venni ilyen idősen :D A lányok ilyen idősen még bő 3 évvel érettebbek a fiúknál :)

2018. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Mit csodálkozol, ha kövéren elvárod, hogy izmos, kidolgozott testű hapsid legyen? Miért is járna neked, ha magad sem rendelkezel hasonlóan jó alakkal? :)
2018. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Azért vágytok az igaz szerelemre mert még úgy gondolkoztok mint egy kisgyerek, majd felnőttök.
2018. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 szerint jogom van eldönteni hogy mi az ideálom :) amúgy is gyerekes hogy itt leállsz kritizálni másokat stb
2018. szept. 17. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!