Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek mennyi időnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyi időnek kell eltelnie egy új ismeretségben, egy lánnyal, hogy komolyabb lépést tegyetek?

Figyelt kérdés
Írjátok le kérlek azt is, hogy mit tennétek ilyenkor, mi számít nektek annak.

2018. szept. 17. 21:50
 1/2 DollarDog ***** válasza:
100%
Attól függ! Nekem az asszonynál anno úgy volt, hogy ugy éreztem hogy nem szabad elszalasztanom az alkalmat, es meg aznap elhivtam egy másnap megtartott buliba, és még a buliba össze is jöttünk! Tehát ha elhatározza magát a srác akkor meg aznap lép valamit! Ha ő se tudja mit akar akkor hetek, akár hónapok, esetleg évek kérdése!
2018. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Életkor és bátorság függvénye.

Első kapcsolatnál, tizenévesen lehet egy év is, aztán 30 évesen, sokadszorra már sokkal rövidebb.

2018. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!