Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy álljak bosszút rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút rajta?

Figyelt kérdés
Hülye....Nek csak arra kellettem, hogy megdugjon. Osztálytársak vagyunk. Ki akarom készíteni, soha ne tegyen ilyet senkivel. ÉN is hülye voltam, hogy hagytam. Meg ölném...

2018. szept. 18. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy, inkább tanulj belőle. Az előre visz, a bosszú nem.
2018. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

A te hibád is. Sajnos vannak ilyen pasik de ti csajok általában kiszűritek.

Nos a bosszú az gyerekes. Hagyd a fenébe!De ha az élet eléd sodor egy lehetőséget akkor viszont élj vele gerinctelenül! Ennyi jár

2018. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A bosszu sosem jo.

Amugy, a sracok akkor szoktak nagyon frusztraltak lenni, ha a szex minosegere panaszkodsz (meg kielegiteni se volt kepes, ket perc utan lekokadt/nem is volt kemeny a farka, kicsi a farka, azt sem tudja, hogyan kell szeretkezni, csak bszni tud, mint egy kutya, stb.)

2018. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
És akkor most mi van?? Bele estél egy szarba ennyi, legközelebb kikerülni azt a szart!
2018. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mentem el, csak addig szarakodtunk h neki többször... Azt hiszem annyiszor hozom ezt fel neki mások előtt amíg nem omlik össze. Egy nárcisztikus szemetet könnyű lesz szivatni ennyivel
2018. szept. 18. 03:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerek vagy még...de igazad van abban, amit írtál: te is hülye voltál. Sőt, te voltál a hülye.

Gondold át egy kicsit a szitut, hogy mi történt: nyilván nem erőszakkal történt, ami történt. Ha bosszú hadjáratba kezdesz, te nevetségesebbnek fogsz tűnni, mint ő.

A te korodban még nagyon mereven kezelitek a "szex és más semmi" témát, pedig lényegében semmi nem történt, csak te többet akartál, ő meg nem. Probléma ez?

Neked igen, de azért akarsz bosszút állni rajta, mert nem jár veled? :D

2018. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, a "nárcisztikus szeméttel" te feküdtél le, nem más!

Akkor állj bosszút magadon is, legközelebb meg válassz jobban! Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg, nem kell mindenkivel összefeküdni...

2018. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
A legnagyobb hibás itt te vagy. :) Minél többet hangoztatod annál több ember fogja tudni mekkora egy könnyűvérű ribizli vagy.
2018. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyjad az egészet,majd visszakapja azt ahogy bánt másokkal.Ez a karma.ui:annyit nem ér meg.Annál sokkal értékesebb ember vagy,mint hogy ilyen személy szintjére lesüllyedj:)
2018. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bosszú csak bosszút szül annak nincs értelme, inkább tanulj az esetből. Ez a te hibád hogy nem vártál, akárhogy is nézzük...
2018. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!