Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gaz egy 10-Zes skálán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiwilany124 kérdése:

Mennyire gaz egy 10-Zes skálán?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam egy ismerősömmel és bemutatta az apját és a Fiat aki velem egykorú. Nagyon elvorosodtem és hülyén mutatkoztam be , tehát ilyen gaz voltam . Mennyire számít ez gaznak a fiú szemében?

2018. szept. 18. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az a gáz, hogy rosszul írtad a 10-es szót...
2018. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan irtam ki nem figyelek mindig oda :)
2018. szept. 18. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Semennyire, már el is felejtette.

Az a gáz, hogy nem tudsz helyesen írni és inkább kifogásokat keresel rá, hogy miért.

2018. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy ezzel törődnek.



Amúgy, ha tudsz normálisan írni, akkor sem írsz le olyat, hogy "10-Zes", ha épp nem figyelsz. Inkább ez a gáz, bár kinek mi.

2018. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

tényleg mindenkinek a helyesírásába kell belekötnie?


szerintem ez inkább aranyos, látszik hogy zavarban vagy ergo tetszik neked a másik, és a jó benyomás.

2018. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"szerintem ez inkább aranyos, látszik hogy zavarban vagy ergo tetszik neked a másik, és a jó benyomás."



nyiiiilván a zavara miatt cseszte el... -_-

2018. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából sejtem mit értesz "gáz" alatt, de szerintem a fő kérdés számodra is az, hogy pontosan mitől tartasz.

Attól félsz e miatt kevésbé akar majd veled ismerkedni?

Nem ezen múlik.


Attól tartasz elkönyveli, hogy könnyű préda lennél, és ettől kevésbé kötődne hozzád, kevésbé tart "értékesnek"?

Lehet. Esete válogatja. De ha így gondolkodik, az az ő baja. Nem kár érte

2019. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!