Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tennem? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? Nagyon szeretném ha ez összejönne.

Figyelt kérdés

Szóval egy évfolyamon vagyunk,külön suliban(10.de egy városban van a suli, és mindketten egy helyről vagyunk bejárósok)

Szóval régebben taizgattunk(mert találkoztam egy barátommal és hozta magával a fiút,de kb.egymáshoz sem szóltunk, úgy..meg voltunk illetődve vagy nemtudom

Valamelyik nap 'együtt' vártuk a buszt

Csak így köszönt, mwg hogy mizu,meg ilyesmiket beszéltünk

Aztán így neha valaszolgattam a történeteire(instan,facen)és akkor ugye beszédbe elegyedtünk(főleg így én kérdeztem hogy mizu,hogy megy a suli, stb., ő csak nagyon néha kérdezgetett,szóval így beszélgetést kezdeményez)

Aztán volt egy nap,amikor sokat beszéltünk, és bevallotta, hogy akkor bejöttem neki, amikor taliztunk(nem taliztunk sokat,max.ilyen 5szor)

De most semmi érdeklődést nem látok irámtam tőle

Most mit tehetnék?

Azóta nem igazán változtam, szóval valószínüleg így 'külsőre' nincs baja velem,vagyis remélem.

16/l


2018. szept. 18. 19:20
 1/1 anonim válasza:
Ha ő nem hív el randizni vagy talizni akkor annak már mindegy :) Ne alázd meg magad szerintem
2018. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!