Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány de akibe szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány de akibe szerelmes vagyok nagyon de nem értem a viselkedését mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit kb 3 évvel ezelött ismertem meg nem nagyon beszéltem vele mert úgy éreztem nem vagyok olyan jó hozzá mert túl szép.

Most nyáron találkoztam vele munkahelyén és elkezdtem lejárni hozzá és alakult ki kicsit komolyabb elvittem moziba hazavittem mondam neki ,hogy többet szeretném mint barátság de ő azt mondta meglátjuk.Ezek után is sokat találkoztunk. És most így nyár vége felé engedte ,hogy adjak neki szájrapuszit es egyszer itt is aludt. De messengeren soha nem ír vagy ritkán azt mondja mindig ha találkozunk akkor most egy darabig ne találkozzunk mert nem szeretik ha rászálnak meg ne is írjak majd talizunk azt mondta de érzem ,hogy ha találkozunk szeret meg minden de nagyon fura ha hazaér nem nagyon kommonikál velem meg most pl el akartam menni érte és azt mondta most inkább busszal megy meg itt akart aludni de azt mondta nem ér rá és nem tudja még ,hogy jön e? többiek azt mondják ne irjak neki majd keres mit tegyek?

Nagyon hianyzik minden nap sìrni tudnék és érzem rámegy az egészégemre ha így folytatom csak rajta kattogok egész nap ő meg nem is keres mit tudok tenni? Mert szerintem szeret meg a tettei mást mondanak de nem tudom mi lehet vele?


2018. szept. 18. 21:48
 1/2 DollarDog ***** válasza:
Kifogtál egy nyámnyilát! Ha erdekled akkor keres, a többi kifogás! Ne érezd magad rosszul miatta!
2018. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vannak ilyen emberek.

én is ilyen vagyok, frusztrálónak érzem, ha valaki “rámszáll” és megfojt és mindent együtt akar csinálni, és ha erőltetik, és nem kapom meg azt a gondolkodási időt egy-egy találka után, akkor kényszernek érzem az egészet.

szerintem mondd el neki hogy neked ez így fáj, és vagy keressetek kompromisszumot, vagy hagyjátok béké egymást.

2018. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!