Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez velem? 18/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? 18/F

Figyelt kérdés
Akárhányszor beszélgetek kb. 10-20 percet egy számomra csinos lánnyal, akkor az a lány vagy 3-4 napig nem megy ki a fejemből. Ez már párszor megtörtént, úgy másfél éve vettem ezt észre, de most már tényleg furdal a kíváncsiság, hogy velem van valami vagy más srác is ilyen, ha szemrevaló lánnyal találkozik. :D A másfél év alatt vagy 5 lánnyal történt az eset, ebből 2-be totálisan szerelmes lettem, persze egyik jött a másik után, nem egyszerre. Nem tudom miért van ez. Kezdem ott, hogy nem vagyok valami extroveltált típus, és lányokkaé se sokat beszélek. E miatt lehet ez?

2018. szept. 20. 21:15
 1/2 anonim válasza:

Igazából ez természetes.

Ilyen korban a test tele van hormonokkal (pl tesztoszteron) így legtöbb női társunkat vonzónak találjuk. Én is épp így vagyok egy lánnyal, akivel sok időt töltöttem az elmúlt évben és megüt a guta, hogy van barátja. :)

18/F

2018. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, köszi a választ! Már azt hittem, hogy az Én fejemben van valami hiba. Na igen, én is 6 hónapja ismerek egy gyönyörű lányt, de pár hete hallottam, hogy van barátja. Úgyhogy, ahogy a bölcsek mondják, ez a szekér már elment.
2018. szept. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!