Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez akkor most csak friendzone?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most csak friendzone?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, akivel kavartam nyáron. Végül nem kezdtünk el járni (hosszú sztori) és tudja, hogy én talán többet érzek iránta. Viszont ő azt mondta, hogy csak barátként tekint rám.

Bár a suliban mindig mosolyog rám, meg köszön és néha megsimogtja a hajam is. És sűrűn szokott írni is. Ezzel kicsit összezavar. Mit is szeretne így?



2018. szept. 21. 14:58
 1/3 anonim válasza:
Biztos latta hogy minden honapban massal kavarsz es elment toled a kedve.
2018. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kavarok minden hónapban mással. Sőt nem is szoktam nagyon fiúzni. Tudod, én még normális vagyok...
2018. szept. 21. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Talonba rakott, ha az aktuális lánnyal nem jön össze, vagy gondba lesznek akkor te vagy a "b" terv csaj. De ezt te is kitalálhattad volna... Ne legyél ennyire naív, és megvezethető..

17/l

2018. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!