Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy belém szeressen? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, sok az ilyen kérdés, de egyik sem hasonlított az enyémre. Van egy fiú aki nagyon de tényleg nagyon-nagyon tetszik, de ő rám sem bagózik. Pedig elég feltűnően bámulom őt. Csodálom ha nincs olyan érzése egyfolytában, hogy: "Olyan mintha valaki figyelne." Na mindegy. Az a baj, hogy ezzel a fiúval egyáltalán nem vagyok barátságba. Alig ha beszéltem vele az évek alatt pár szót. Fogalmam sincs ő mit gondol rólam, de valószínűleg valami olyasmit, hogy "Olyan mint mindenki" Ő szerinte mindenki olyan mint mindenki. Vagyis hát na. Mondjuk ebben van valami.


A lényeg.


Mégis mit kellene tennem, hogy belém szeressen egy olyan fiú akivel nagyon ritkán/szinte soha nem beszélek?



(A jövőheti kérdés a tini párkapcsolatok-szerelem témába: "Hogyan szeressek ki belőle?" avagy "Hogyan éljem túl a szakítást?" xdd)


2018. szept. 21. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, valóban sok ilyen kérdés van. Nincs mit tenni, neked kell kezdeményezni! Írj rá fbn (valamivel könnyebb mint élőben). Csak lazán, ha nem jössz be neki azt úgyis tudatni fogja veled valamilyen formában. Hajrá!:)
2018. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs fent ilyen társasági oldalakon mint pl. Facebook vagy instagram :/
2018. szept. 21. 15:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Élőben pedig nagyon félnék odamenni
2018. szept. 21. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az azért elég fura. Akkor viszont marad az élő csevegés:) indíts egy sima köszönéssel, lehetőleg akkor ha egyedül látod, Ha nincs fent közösségi oldalakon gyanítom hogy nincs sok barátja, így több esélyed lehet elcsípni! :)
2018. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok barátja van, csak ő olyan nem is tudom, intelligens féleség és hülyeségnek gondolja az ilyeneket. Rosszul mondam bocsánat, van faceja csak tudom, hogy nem használja. Megpróbálok ráköszönni, de szinte biztos vagyok abban, hogy nem fog menni, mert már akkor is remegek ha csak látom, nemhogy még beszéljek vele...
2018. szept. 21. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit írtál, arra következtetek, hogy ha akart volna észrevenni, már régen észrevett volna. Vedd tudomásul, hogy nem érdekled őt (Ne haragudj, hogy ilyen durván fogalmaztam). Annyi fiú van még! Találj rajta kívül magadnak olyat, aki örülni fog neked. Ehhez kívánok sok sikert!
2018. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer, akkor honnan fogja tudni hogy milyen vagy? Rengeteg csaj van, szabadon valaszthatja a fiu, szoval ha neked nagyon kell, menj oda beszelgetni. Ha ezek utan jol alakul es akkor lehet szerelmes lesz beled...
2018. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!